Яка зебра попереду: нова оптична ілюзія спантеличила сотні людей у мережі.

У мережі з'явилася нова оптична иллюзія: індійський фотограф Сароша Лодхі виклав фотографію двох зебр і запропонував читачам відгадати, яка зебра стоїть попереду.

Фото опубліковано у Twitter. На ньому дві зебри стоять поруч. Одна із тварин стоїть попереду і дивиться в камеру. Але не зрозуміло яка – ліва чи права.

Один із коментаторів навів переконливий доказ того, що попереду – ліва зебра. Оскільки волосся між вухами, яке видно посередині фото, повернене в ліву сторону, тобто зебра, яка стоїть справа, не повернула шию.

Twitter / saroshlodhi

Окрім того, у коментарях звернули увагу на вуха тварин, які теж видають того, хто стоїть позаду.

У коментарях автор фото розповів, що зробив знімок торік в африканському парку Масаї-Мара, але опублікувати його вирішив лише зараз.

Twitter / saroshlodhi

Думки користувачів розділилися. Знайшлися й ті, хто припустив, що на знімку три зебри або "дві зебри з однією головою і чотирма вухами". Деякі також припустили, що це "фотошоп" або "галюцинація".

"Моя відповідь – ліва зебра. Все через внутрішнічастини вух обох зебр. Якби ліва зебра дивилася наліво або прямо, то внутрішня частина вух не була б так видно", "Єдиної думки немає. Це як парад. Ліво-право, ліво-право", "Всього три зебри. Одна зліва, інша справа і ще одна в центрі. Спереду морда центральної", – писали у мережі.

На підтримку версії з лівої зеброю користувачі також вказують на напрям гриви, а також контрастність тіней.

Фото отримало майже 500 коментарів та близько двох тисяч лайків.

Twitter / saroshlodhi
Новини по темі

Александр Коваленко: Воины света 2020 или “борцухи” беларуской “оппозиции”.

Сегодня, размышляя над удивленными возгласами разного рода деятелей общественной и журналистской арены относительно того, почему автор гимна Революции достоинства Сергей Михалок игнорирует протест в Беларуси, я пришёл к единственному верному ответ...

1

У камері на 6 сидить 50 осіб. Чоловіків роздягають догола і б'ють, закони в країні не діють. про ситуацію в мінських СІЗО

Потерпілі від рук білоруської міліції громадяни розповідають про умови перебування в СІЗО і тортури щодо затриманих із боку силовиків.

1 1

«Ми вас любимо! Припиніть бити нас» - білоруски із квітами вийшли на мітинг.

У Мінську кілька сотень жінок у білому одязі і з квітами в руках вишикувалися в ланцюг. Виступають проти насильства під час протестів у Білорусі."Ми за мирний протест. У попередні дні ми намагалися допомагати людям, підтримувати і співпереживати щ...

1

Співаков відмовився від нагороди Лукашенка

Диригент не може погодитися з "мракобіссям й тиранією", які відбуваються у Білорусі останні дні.

Білоруських силовиків помітили на машинах швидкої допомоги .

Міліція відхрещується від осіб у міліцейській формі на машинах швидкої

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie