Китайська влада хоче роздробити платіжний сервіс Alipay Джека Ма.

Влада Китаю має намір примусово розділити платіжний сервіс Alipay, що входить у компанію Ant Financial Group, яка контролює інтернет-гіганта Alibaba китайського мільярдера Джека Ма. Про це стало відомо газеті Financial Times, яка посилається на джерела, близькі до фінансових регуляторів у Пекіні, передає Коммерсант.

Повідомляється, що дані про клієнтів перейдуть до нової створеної організації, крім того, буде створено окремий додаток, яке буде займатися споживчим кредитуванням.

Раніше китайські регулятори вже виносили приписи про реструктуризацію Ant Group, зокрема про виділення двох підрозділів з обслуговування кредитних карт і видачу дрібних кредитів без забезпечення в дві окремі компанії.

Тепер же влада хоче, щоб весь кредитний бізнес компанії був виділений в окремий сервіс.

«Уряд вважає, що причина монопольної влади великих технологічних компаній країни – це те, що вони контролюють великі обсяги даних, – цитує FT своє джерело в Пекіні. – Тому уряд хоче покінчити з цим».

Після цих повідомлень акції Alibaba на торгах в Гонконгу впали в ціні на 4,2%.

Якщо повідомлення ЗМІ підтвердяться, це стане новим етапом тиску китайської влади на найбільші технологічні компанії країни.

У листопаді минулого року Ant Group готувалася до первинного розміщення акцій на Шанхайській і Гонконзькій фондових біржах. Однак за кілька днів до початку торгів регулятори викликали Джека Ма на допит, а розміщення Ant Group було відкладено на невизначений термін. За даними західних ЗМІ, за цим рішенням стояв голова КНР Сі Цзіньпін , якому не сподобалося, що Джек Ма неодноразово критикував китайську владу.

У квітні китайська влада випустила попередження для 34 провідних технологічних компаній країни, в тому числі Tencent, ByteDance, Baidu, JD.com та ін., в якому вимагала протягом місяця усунути «антиконкурентні прийоми», щоб не «повторилася ситуація з Alibaba».

Також в квітні регулятор стягнув рекордний штраф з Alibaba в розмірі $2,8 млрд за порушення антимонопольного законодавства і дав розпорядження про масштабну реструктуризацію компанії Ant Group.

Mind.ua

«Mind.ua» - читайте актуальні новини економіки на сайті Mind.ua. Головні новини фінансів за сьогодні. Останні новини бізнесу. Свіжі новини валютного ринку. Новини стартапів та бізнес ідеї

https://mind.ua/

Выборы в России: Жириновский без штанов бомбит планету, Антифейк.

Выборы в России: Жириновский без штанов бомбит планету, Антифейк.

Россия в преддверии выборов в Государственную Думу. Ожидаемо, уровень популизма и абсурда в эти дни в информационном пространстве зашкаливает. Читати на сайті:

1 5

Про Путіна та Союзну державу з Білоруссю: інтерв'ю зі  «слугою»  Бардіною, Перехресний допит.

Про Путіна та Союзну державу з Білоруссю: інтерв'ю зі «слугою» Бардіною, Перехресний допит.

Перед Україною стоїть питання руху у напрямку до Європейського Союзу. Однак це не подобається Володимиру Путіну, бо ламає його плани. 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 24 Канал у Telegram –

1

Законопроєкт про олігархів. Брифінг депутатів  «ЄС»

Законопроєкт про олігархів. Брифінг депутатів «ЄС»

Підпишіться і натисніть , щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео. Telegram без спаму ️ Facebook ️ Twitter ️ Ефір наживо Багато цікавого на сайті ️

1 19

Вибори до Держдуми несуть загрозу Україні, – Веніславський сказав, як реагуватиме світ.

Вибори до Держдуми несуть загрозу Україні, – Веніславський сказав, як реагуватиме світ.

Росія змушує до виборів громадян України, які проживають на тимчасово окупованих територіях. Це дуже загрожує нашій державі. 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 24 Канал у Telegram –

1 7

Брифінг за результатами засідання РНБО - 17.09.2021

Брифінг за результатами засідання РНБО - 17.09.2021

Підпишіться і натисніть , щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео. Telegram без спаму ️ Facebook ️ Twitter ️ Ефір наживо Багато цікавого на сайті ️

1

Чорна магія в Сумах, брутальний футбол на Львівщині, Регіон.

Чорна магія в Сумах, брутальний футбол на Львівщині, Регіон.

У свіжому випуску "Регіон.ЮЕЙ" за 17 вересня 2021 – міський голова міста Ромни Олег Стогній заявив, що начальниця відділу кадрів міськради влаштовувала сеанси чорної магії і підсипала йому під двері землю з кладовища. На Львівщині аматорський матч...