Південна Корея відчитала військового аташе РФ за порушення зони ППО бомбардувальниками

Сегодня 1
Південна Корея відчитала військового аташе РФ за порушення зони ППО бомбардувальниками
Міністерство національної оборони Південної Кореї в суботу викликало російського військового аташе в зв'язку з порушенням пізнавальної зони ППО, яке здійснили два російських бомбардувальники. Про це повідомляє ТАСС.
У протесті, вираженому російській стороні представником південнокорейського оборонного відомства, зазначено, що такі порушення не сприяють зусиллям щодо стабілізації ситуації на Корейському півострові, а також в північно-східній Азії.

"І оскільки (в ході таких інцидентів – Ред) існує ймовірність зіткнення в повітрі, ми просимо Росію усвідомити всю серйозність ситуації і вжити необхідних заходів для уникнення їх повторення", – заявив представник відомства.

Нагадаємо, що Південна Корея підняла військову авіацію для перехоплення двох російських військових літаків, які увійшли в її простір протиповітряної оборони чотири рази протягом дня.

В об'єднаному комітеті начальників штабів Південної Кореї і Міністерстві оборони відмовилися надати детальну інформацію про кількість розгорнутих південнокорейських військових літаків.

Раніше президент Південної Кореї Мун Чже Ін заявив про закінчення ворожнечі з Північною Кореєю.

Як повідомлялося, винищувачі НАТО неодноразово піднімалися для перехоплення російських літаків над Балтійським морем.