Половина білорусів виступає не за союзницькі, а за партнерські стосунки з Росією - соцопитування.

Кількість прихильників входження Білорусі до складу РФ в 2019 році становить лише 7,7%.

За даними досліджень 2019 року, майже 50% громадян Білорусі вважають, що їхня країна повинна бути незалежною державою, яке має партнерські стосунки з Росією. Це підтверджують результати досліджень Інституту соціології Національної академії наук Білорусі.

"49,9% громадян країни вважають, що Білорусь повинна бути незалежною державою і будувати свої стосунки з Росією на основі міжнародних договорів (що можна класифікувати як "партнерські відносини")", - йдеться в повідомленні.

Наголошується, що 36,1% респондентів вважають, що дві країни повинні взаємодіяти один з одним за принципом рівноправного союзу із створенням наднаціональних органів керування ("союзницькі стосунки").

Згідно з дослідженнями, кількість прихильників входження Білорусі до складу РФ в 2019 році становить лише 7,7%.

В Інституті соціології також відзначають, що кількість громадян, які виступають за повну незалежність Білорусі, з 2003 року зросла на 14,9%, а прихильників рівноправного союзу з Росією знизилося на 13,3%.

Читайте також: Білорусь і Росія уніфікують монетарну політику

Раніше повідомлялося, що президенти Росії та Білорусі Володимир Путін і Олександр Лукашенко обговорюють деталі переходу на єдині парламент і уряд.

Росія і Білорусь підписали договір про створення Союзної держави у 1999 році. Документ передбачає тісну інтеграцію двох країн у політичній, економічній, військовій, валютної, культурній та інших сферах.

6 вересня прем'єр-міністри Росії і Білорусі Дмитро Медведєв і Сергій Румас погодили деталі програми максимальної економічної інтеграції обох країн, що можна розцінювати як крок до створення конфедерації країн.

Детальніше про можливе поглинання Білорусі Росією читайте в статті Юрія Смілянського "Оманлива "вигода" Союзної держави" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Новини по темі

Саудівська Аравія погрожує розпочати нову цінову війну на ринку нафти - WSJ.

Кілька тижнів тому саудівці вимагали від Анголи та Нігерії показати плани скорочення видобутку чорного золота

Голосование по поправкам в Конституцию России лишило Путина «остатков легитимности» – глава комитета Сената США.

Голосование по поправкам в Конституцию России, позволяющим президенту Владимиру Путину "обнулить" свои сроки и остаться у власти до 2036 года, лишило Путина "остатков легитимности".

В ЄС дозволили продаж першого препарату для лікування COVID-19.

Пацієнти, які отримували ремдесивір, одужали приблизно через 11 днів, в порівнянні з 15 днями у пацієнтів, які отримували плацебо

Взрывы были слышны в радиусе 50 километров: В Турции горел завод по производству фейерверков, погибли 2 человека.

Взрывы были слышны в радиусе 50 километров: В Турции горел завод по производству фейерверков, погибли 2 человека (ФОТО, ВИДЕО)

ДТП у Польщі: четверо українців залишаються у лікарнях.

Найбільш постраждала громадянка України перебуває у лікарні міста Ополє

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie