Авто з нардепом Пинзеником збило "євробляхаря"

iPress.ua 2
Авто з нардепом Пинзеником збило

Цю інформацію кореспонденту УП підтвердив сам Пинзеник.

Інцидент стався на вулиці Шовковичній. Після нього машину оточили спецпризначенці, які не дали учасникам акції дістатись до пасажира і водія.

У швидку забрали одного постраждалого учасника акції, якого зачепив позашляховик.

Нардепа Пинзеника вивели з авто і провели в бік вулиці Інститутської "коридором ганьби".

Разом з ним були нардепи Олена Масоріна і Олег Кришин, які також вийшли з машини. Їх завели у найближчий під’їзд на куті Шовковичної і Інститутської.

Фото: Українська правда

Оновлення 21:00. Народний депутат Павло Пинзеник заявив, що його машина не наїжджала на активіста. Про це він розповів у коментарі "Громадському радіо".

"Я рухався у своєму автомобілі вулицею Інститутською в напрямку вулиці Шовковичної. За кермом був помічник-консультант. В якості пасажирів були ще двоє моїх колег: Олена Масоріна і Олег Кришин. Хтось із мітингарів, які перебували на цій вулиці, впізнавши народних депутатів почав бити автомобіль і розбив скло заднього виду. Потім була спроба нас витягнути з автомобіля. Після чого один з активістів кинувся на капот, полежав на ньому, коли автомобіль зупинився він встав і пішов", – розповів Пинзеник.

За його словами, на автомобілі залишились сліди крові з розбитих рук активістів, які розбивали скло.

Фото: facebook.com | Алёна Яхно

Нагадаємо, водії автомобілів на єврономер в рамках "Акції за захист і доступну розмитнення" на вул. Грушевського в Києві заблокували виходи з Верховної Ради та пошкодили автомобіль одного з депутатів.