Telegram закрив найбільший в Італії канал антивакцинаторів: нараховував понад 40 тис.

Мессенджер Telegram заблокував популярний італійський канал антивакцинаторів "Basta Dittatura" ("Ні диктатурі"). У цій групі противники щеплень від COVID-19 публікували персональні дані політиків, чиновників і лікарів, підбурювали до насильства й навіть вдавалися до погроз.

Як пише La Repubblica, "Basta Dittatura" вважали одним з основних інформаційних ресурсів антивакцинаторів у країн. Він координував дії "активістів": від вуличних демонстрацій до бойкоту ресторанів і барів, які вимагали для входу COVID-сертифікати.

При спробі перейти за колишньою адресою спільноти тепер висвічується повідомлення: "Цей канал не може бути переглянутий, тому що він порушує умови Telegram".

Telegram пішов на такий крок після того, як за канал "взялася" прокуратура Турина. Адміністратори "Basta Dittatura" порушували закон, оскільки займалися підбурюванням. Крім того, вони публікували номери телефонів та адреси італійських публічних осіб, які закликали людей щеплюватися.

Серед останніх були як медики та науковці, так і чиновники та політики. Зокрема, погрози надходили на адресу міністра закордонних справ Італії Луїджі Ді Майо.

Прокуратура зажадала "добровільного співробітництва" від компанії Telegram, що базується в Дубаї. Керівництво пішло на зустріч італійським правоохоронцям.

У Telegram зі свого боку вказали, що адміністраторів каналу попереджали про те, що вони порушують вимоги платформи, проте жодних дій зроблено не було.

Як раніше писав OBOZREVATEL, у США коронавірусом заразився художник-карикатурист Бен Гаррісон, який відомий як противник вакцин від COVID-19. Своїх поглядів чоловік не змінив. Він заявив, що не піде в лікарню, і замість цього лікується препаратом від глистів для коней.

Обозреватель

«Обозреватель» - найсвіжіші новини України та світу онлайн. Оперативно та цікаво про події в Україні та світі

https://www.obozrevatel.com/ukr/

Новини по темі
Київ на порозі  «червоної»  зони. До чого готуватися мешканцям столиці

Київ на порозі «червоної» зони. До чого готуватися мешканцям столиці

З 8 листопада Кабмін наказав не пускати на роботу усіх невакцинованих чиновників та вчителів, які ухиляються або відмовляються від вакцинації без поважної причини. Про це повідомляють на урядовому порталі. Ці обмеження, а також перспективи «червон...

Агентурний план - це забезпечити дефіцит газу та вугілля в Україні - Володимир Омельченко.

Агентурний план - це забезпечити дефіцит газу та вугілля в Україні - Володимир Омельченко.

Опалення з великими перебоями з'явилося не скрізь навіть у столиці. Що казати про регіони. Там також комунальники в авральному порядку запускають котельні, але, як завжди, на початку опалювального сезону стається багато несправностей та аварій на ...

Унылая лошадь возбуждается 2411021

Унылая лошадь возбуждается 2411021

1 1

Серйозні чи  «по приколу» : що насправді ховається за санкціями РНБО, Наші гроші.

Серйозні чи «по приколу» : що насправді ховається за санкціями РНБО, Наші гроші.

Санкціям РНБО, які "прижали" Віктора Медведчука, раділи всі. Крутий був хід. Однак в наступних серіях санкцій все стало дрібніше. Потім ще дрібніше. Санкційні списки роздувались і роздувались, а результат ставав максимально мишкоподібним. Читати н...

Зупинка ТЕС напередодні зими. Чим це загрожує та як реагують українців

Зупинка ТЕС напередодні зими. Чим це загрожує та як реагують українців

Згідно з правилами, всі лікарні мають бути забезпечені альтернативними джерелами живлення, тобто дизель-генераторами, які вмикаються в аварійних ситуаціях для забезпечення виживання хворим, особливо у реанімаційних відділеннях. Ті ж апарати вентил...

Бо порушувала карантин: суд оштрафував директорку гімназії на ₴34 000 у Львові / Подробиці.

Бо порушувала карантин: суд оштрафував директорку гімназії на ₴34 000 у Львові / Подробиці.

У Львові суд оштрафував директорку однієї з Львівських гімназій на 34 тисячі гривень за те, що навчальний заклад працював офлайн, а з 60 вчителів лише 20 були вакциновані. Це зафіксували поліцейські, які здійснювали перевірку навчальних закладів. ...