ЖК Волгоградський: НЕРУХОМІ розібралися, чому зупинилося будівництво.

ЖК Волгоградський – це комплекс, будівництво якого планувалося у Солом'янському районі Києва, але згодом було зупинено, а договір оренди земельної ділянки визнано недійсним.

Про це йдеться в свіжому огляді від ресурсу НЕРУХОМІ.

Ще у 2004 році компанія "Вагра" уклала договір купівлі-продажу одноповерхового нежитлового будинку на вулиці Волгоградській, 25а. У 2013-му Київрада передала фірмі земельну ділянку для будівництва, обслуговування та експлуатації житлового будинку, а в 2014-му на підставі цього рішення між Київрадою і "Ваграю" був укладений договір оренди земельної ділянки на 10-річний термін.

Однак, вже у 2015-му році прокуратура звернулася до Господарського суду з позовом до Київради, вимагаючи скасувати рішення про передачу земельної ділянки для будівництва та скасування договору оренди. У позові прокуратура стверджувала, що площа отриманої в оренду земельної ділянки у 10 разів більша за площу будівлі, що належить ТОВ "Вагра". Тому Київрада не мала права передавати цю ділянку товариству, а мала провести земельні торги з продажу права оренди.

"Вагра" намагалася через суд зобов'язати Київраду підготувати проєкт рішення і розглянути питання про продаж права оренди земельної ділянки на земельних торгах. Але суд постановив, що продаж права оренди земельної ділянки на земельних торгах неможливий без поділу ділянки на ділянку для обслуговування існуючої будівлі і ділянку для нового будівництва.

Як з'ясували експерти, на сьогоднішній день судом визнано незаконним і скасовано рішення Київради від 23.10.2013 про передачу ТОВ "Вагра" земельної ділянки для будівництва, обслуговування та експлуатації житлового будинку на вул. Волгоградській, 25 у Солом'янському районі Києва. Також визнано недійсним договір оренди земельної ділянки та визнано відсутність у ТОВ "Вагра" права користування цією землею.

ЖК Волгоградський

Варто підкреслити, що майбутній ЖК планували будувати практично на схилі Протасова Яру. Звичайно, це викликало невдоволення жителів будинків, розташованих поруч з будівельним майданчиком. Адже будівництво 13-поверхової будівлі несло загрозу сповзання схилу у яр. Протягом 2014-2015 років жителі сусідніх будинків вели боротьбу проти будівництва багатоповерхівки: численні акції протесту і навіть стрілянина з боку охорони будмайданчику під час спроби киян зруйнувати будівельний паркан. Ці події широко висвітлювалися у пресі і на телебаченні. Але тільки після рішення Київської міської ради про розірвання договору оренди між ТОВ "Вагра" і Київрадою і рішення Господарського суду будівництво призупинилося.

Згідно з даними порталу YouControl, засновником і бенефіціаром ТОВ "Вагра" записаний Вагіф Абдуллаєв, він також є і керівником цієї фірми.

Більш детально зі звітом щодо ЖК Волгоградський можна прочитати, перейшовши за посиланням.

Обозреватель

«Обозреватель» - найсвіжіші новини України та світу онлайн. Оперативно та цікаво про події в Україні та світі

https://www.obozrevatel.com/ukr/

Новини по темі
Россия шантажирует Европу / Убийство активиста Шишова / Новый глава Ирана - WTF от 2 августа 2021.

Россия шантажирует Европу / Убийство активиста Шишова / Новый глава Ирана - WTF от 2 августа 2021.

Дипломаты 9 стран обнародовали совместное заявление против "Северного потока-2". Главу "Белорусского дома" Виталия Шишова нашли повешенным в одном из парков Киева. В Иране вступил в должность новый президент Ибрахим Раиси. 24 Канал онлайн – 24 Кан...

Германия в который раз наступает на российские грабли  Надо напоминать 310721.

Германия в который раз наступает на российские грабли Надо напоминать 310721.

1 57

Литва має докази причетності режиму Лукашенка до напливу мігрантів.

Литва має докази причетності режиму Лукашенка до напливу мігрантів.

Білоруські прикордонники допомагають незаконним мігрантам потрапити до Литви. Про це заявив литовський міністр внутрішніх справ Мантас Адоменас. Читати на сайті: 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 2...

Розповідав, що за ним стежать: в Києві знайшли повішеним білоруського опозиціонера Шишова.

Розповідав, що за ним стежать: в Києві знайшли повішеним білоруського опозиціонера Шишова.

Суїцид або замасковане вбивство. Нині це дві основні версії смерті керівника білоруського дому в Україні Віталія Шишова, які розглядають слідчі. Вранці білоруського опозиціонера Шишова знайшли повішеним у парковій зоні Києва біля дому. Друзі загиб...

Різкого підняття тарифів на електроенергію не буде, – речник Зеленського.

Різкого підняття тарифів на електроенергію не буде, – речник Зеленського.

Різкого підняття тарифів на електроенергію в Україні не буде. До Дня Незалежності Кабінет Міністрів має визначити розмірів тарифів для різних верств населення. Про це заявив речник президента Сергій Никифоров. Читати на сайті: 24 Канал онлайн – 24...

Вбивство Шишова та тиск на Тімановську: режим Лукашенка стає неконтрольованим.

Вбивство Шишова та тиск на Тімановську: режим Лукашенка стає неконтрольованим.

Режим Олександра Лукашенка активно тисне на білорусів. Відчули це навіть спортсмени, адже спалахнув скандал з Христиною Тімановською. Водночас активіста Віталія Шишова, який втік через тиск до України, знайшли мертвим. Читати на сайті:

1 1