Обозреватель

«Обозреватель» - найсвіжіші новини України та світу онлайн. Оперативно та цікаво про події в Україні та світі

https://www.obozrevatel.com/ukr/

У Дніпрі вчителька молодших класів прийшла на уроки п'яною: батьки кажуть, пила горілку просто в школі.

У школі Дніпра №29 – скандал за участю вчительки молодших класів. За словами батьків, викладачка проводила уроки у 2 класі п'яною.

І пила просто в школі – горілку. У департаменті гуманітарної політики Дніпровського міськради підтвердили інформацію про інцидент, – повідомляє місцеве видання "Наше місто".

Батьки звинуватили одну з вчительок молодших класів школи №29 в тому, що вона прийшла на уроки п'яною. Пост про це зробила мама однієї з учениць 2 класу Юлія Риженькая у Facebook-спільноті "Освіта Дніпра – соціальна взаємодія, правозахист, обговорення".

За словами мами, до 5 уроку вчителька вже не могла говорити

"Раніше неодноразово були розмови про те, що даний викладач зловживає алкоголем, але лише чутки", – написала жінка.

За її словами, тепер дочка і інші учні 2 класу їх підтвердили. Діти розповіли, що вчителька пила горілку протягом робочого дня, "а до 5-му уроку вона вже не могла розмовляти".

"Плюс до цього вона вдарила двох дівчат по голові, нібито за те, що вони писали не" там, де потрібно", а на третю – мало не впала", – обурена мама другокласниці.

Вона зазначила, що батьки підняли це питання перед адміністрацією школи. Їм повідомили, що ця вчителька вже звільнена.

"У понеділок на 15.00 призначено зустріч директором з батьками. Найстрашніше, що адміністрація школи знала про проблеми вчителя з алкоголем, оскільки саме з цієї причини вона була звільнена з попередньої школи. Але прикривали цей факт, аргументуючи тим, що працювати нікому", – повідомила Юлія Риженькая.

Батьки кажуть, що адміністрація закривала очі на проблеми вчительки з алкоголем

У департаменті гуманітарної політики міськради Дніпра виданню підтвердили інформацію про інцидент, як і те, що вчителька вже звільнена. Там також повідомили, що з адміністрацією школи "провели бесіду". І зауважили – у шкіл є кадрова автономія, тому ці питання вони вирішують самі.

Як раніше повідомляв OBOZREVATEL, в Дніпрі, в школі №94, учень 6-го класу напав на викладачку музики прямо на уроці. Підліток накинувся на викладачку з кулаками, коли вона відібрала у нього смартфон. Як розповіла дочка викладачки, у неї залишилося багато синців. Батьки хлопчика забрали зі школи документи, ніхто з сім'ї перед вчителькою не вибачився.

Новини по темі
Брифінг 02.12.2021 Андрій Богданець

Брифінг 02.12.2021 Андрій Богданець

Брифінг народного депутата України Андрія Богданця Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Брифінг 02.12.2021 Сергій Шахов

Брифінг 02.12.2021 Сергій Шахов

Брифінг народного депутата України Сергія Шахова Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Брифінг 02.12.2021 Михайло Волинець

Брифінг 02.12.2021 Михайло Волинець

Брифінг народного депутата України Михайла Волинця Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Брифінг 02.12.2021 Анатолій Остапенко

Брифінг 02.12.2021 Анатолій Остапенко

Брифінг народного депутата України Анетолія Остапенка Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Брифінг 02.12.2021 Арсеній Пушкаренко

Брифінг 02.12.2021 Арсеній Пушкаренко

Брифінг народного депутата України Арсенія Пушкаренка Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Брифінг 02.12.2021 Михайло Бондар

Брифінг 02.12.2021 Михайло Бондар

Брифінг народного депутата України Михайла Бондара Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж: