Депутат Голубов взяв Труханова на поруки з особистої ініціативи – заява БПП

Дзеркало Тижня 1
Депутат Голубов взяв Труханова на поруки з особистої ініціативи – заява БПП

Кожен народний обранець з президентської фракції має право мати свою окрему позицію з будь-яких питань.

Народний депутат з фракції "Блок Петра Порошенка" Дмитро Голубов взяв на поруки мера Одеси Геннадія Труханова за особистою ініціативою.

"Фракція Партії "Блок Петра Порошенко" не приймала жодних рішень про взяття на поруки осіб, проти яких порушено кримінальні провадження, і тим більше не делегувала таких повноважень жодному зі своїх членів", - йдеться в заяві фракції.

При цьому в БПП підкреслили, що "кожен народний обранець, який належить до нашої фракції, вправі мати свою окрему позицію з будь-яких питань".

"Однак, що стосується питань боротьби з корупцією, позиція фракції залишається і буде незмінною: всі без винятку члени фракції Партії "Блок Петра Порошенка" будуть робити все від них залежне, щоб корупція в Україні була подолана", - йдеться в заяві.

Читайте також: Депутат від БПП висловив готовність взяти Труханова на поруки

14 лютого Солом'янський районний суд Києва відпустив затриманого напередодні мера Одеси Геннадія Труханова на поруки народного депутата від "Блоку Петра Порошенко" Дмитра Голубова.

Детальніше про ситуацію в Одесі читайте в матеріалі Ніни Перстньової "Хвилі навколо одеської мерії" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Залишайтеся в курсі останніх подій! Підписуйтесь на наш канал в Telegram
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter