Нардеп Березюк: В фракції Самопомочі є два крила: просвітників та революціонерів

ZIK 2

У фракції «Самопоміч» є два крила: крило людей, які спроможні осмислювати ринкові відносини та соціальні процеси і крило людей, які у революційний спосіб можуть це робити.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив народний депутат України, голова фракції «Самопоміч» у ВРУ Олег Березюк.

«Я погоджуюся з описом про те, що у фракції і в партії «Самопоміч» є два крила: крило людей, які спроможні осмислювати ринкові відносини та соціальні процеси і крило людей, які у революційний спосіб можуть це робити»,– зазначив Олег Березюк.

Окрім того, голова фракції «Самопоміч» у ВРУ зауважив, що інформація про розпад, або ж розкол партії не відповідає дійсності.

«Саме така суміш металів сьогодні потрібна українській державності. З одного боку, це таке розщеплення, яке дуже важко утримувати, справді, це важка реакція до отримання, але без неї сьогодні українську державу не побудуєш. З одного боку – осмислення, раціо, розвиток, просвіта та пояснення. От я їжджу по селех, зустрічаюся з різною кількістю людей: від 300-400 до 10 і це дуже важливо»,– наголосив нардеп.

А от друга суміш металів «Самопомочі» за словами Березюка, це та, яка пояснює, захищає і також їздить по селах.

«Вона також говорить з людьми, які мають такі ж настрої і кажуть, що сьогодні зброя має бути у мудрих руках. І ця зброя має заставляти президента не зійти з посади, а зберегти її. І не дати можливості таким недолугим Генеральним прокурорам ввести його в оману»,– підсумував Олег Березюк.