Ребров висловив свою позицію по натуралізації Марлоса

Новое Время 1
Ребров висловив свою позицію по натуралізації Марлоса

Екс-наставник Динамо Сергій Ребров заявив про те, що він підтримує рішення натуралізувати бразильського півзахисника Шахтаря Марлоса, який вже провів два матчі в складі збірної України.

В інтерв'ю Footballhub фахівець відзначив високий рівень гравця донецького клубу, хоча й нагадав, що натуралізація - складний процес, оскільки потрібно розуміти, якими мотивами керується футболіст у своєму рішенні отримати громадянство іншої країни.

"Чи є повага, чи готовий він вчити мову цієї країни, прийняти культуру цієї країни, а не грати за збірну тільки тому, що у нього є шанс грати на чемпіонаті світу", - додав Ребров.

За словами тренера, він не знає мотивів Марлоса, але переконаний, що той може створити в конкуренцію в збірній України. При цьому екс-наставник Динамо вважає, що новачка національної команди можна одночасно використовувати на полі разом з Євгеном Коноплянкою та Андрієм Ярмоленком.

"Але в тій моделі, яка зараз - він може грати тільки на фланзі. Тому що Марлос в обороні не такий успішний, як в атаці", - переконаний Ребров.

Раніше півзахисник отримав виклик до збірної України на матчі кваліфікації ЧС-2018 проти Косово та Хорватії, після чого з'явився в розташуванні української національної команди.

Повідомлялося, що президент України Петро Порошенко підписав указ, яким надав Марлосу громадянство для виступів за збірну України.