Допит і не допит водночас: завершилась процедура проходження Надією Савченко поліграфу (Відео)

5 канал
Допит і не допит водночас: завершилась процедура проходження Надією Савченко поліграфу (Відео)

Завершилася процедура проведення допиту на поліграфі нардепа Надії Савченко, що тривала від ранку. Проводили слідчі дії у слідчому ізоляторі СБУ, а під будівлею увесь день перебував журналіст "5 каналу" Сергій Барбу.

За словами адвокатів та експертів, "епопея" з допитом поки не завершилися. Як зазначали захисники нардепа – експерти взяли дводенну паузу, після чого буде зрозуміло, чи продовжиться процедура тестування на поліграфі.

Щодо запитань – адвокати зазначили, що їх було багато, різноманітно і стосувалися вони усього життя Надії Савченко, а не тільки політично діяльності. Втім, конкретики, знову ж, не прозвучало.

"На сьогодні процедура проходження Надією Савченко поліграфу закінчена. Експерти поки не дали остаточних висновків з цього питання і експертизу не закрили. Протягом двох днів пообіцяли повідомити їх висновок. Три експерта Київського науково-дослідного інституту судових експертиз. Процедура перевірки була ретельною, нам надавали перерви, Надії можна було покурити, випити води", – зазначив адвокат Олег Соловей.

Експертів журналістам "5 каналу" теж вдалося "впіймати", втім і вони багатослівністю не відзначилися. Озвучили два важливих меседжі – що це не допит Надії Савченко, а просто процедура проходження поліграфа. Також повідомили, що сама процедура може тривати аж до трьох місяців.

"Це не допит, це судово-психологічна експертиза. Це звичайне психологічне дослідження. Допит – це слідча дія, коли допитують. А це дослідження", – наголосив провідний експерт, психолог КНДІСЕ Юрій Ірхін.