Порошенка, Турчинова і Яценюка допитають як свідків у справі Януковича

АСН
Порошенка, Турчинова і Яценюка допитають як свідків у справі Януковича
Порошенка, Турчинова і Яценюка допитають як свідків у справі Януковича

Оболонський суд Києва ухвалив викликати на допит Президента Петра Порошенка та інших вищих чиновників як свідків у справі про держзраду екс-президента Віктора Януковича. Це рішення було ухвалено після клопотання прокуратури, передає Укрінформ.

Суддя Владислав Дев'ятко підкреслив, що будуть допитані Петро Порошенко, секретар РНБО Олександр Турчинов, спікер парламент Андрій Парубій, голова МВС Арсен Аваков і лідер «Народного фронту» Арсеній Яценюк. «Прошу викликати в судове засідання Порошенко Петра Олексійовича як свідка сторони обвинувачення. Необхідність у допиті цього свідка виникла у сторони звинувачення в ході дослідження доказів у судовому засіданні, яке відбулося 6 грудня 2017», - сказав прокурор Руслан Кравченко.

У свою чергу адвокат Януковича Ігор Ляшенко заявив клопотання про надання часу на підготовку до надання доказів сторони захисту. У зв'язку з цим суд оголосив перерву в засіданні до понеділка, 11 грудня, на 10:00 ранку.

Нагадаємо, 5 жовтня адвокат літав у країну-агресор, щоб зустрінеться із збіглим Януковичем. Захисники вимагали відкласти розгляд справи, вони заявляли про тиск на суд. За статтями обвинувачення екс-президенту загрожує до 15 років ув'язнення.

Також читайте наші найцікавіші новини у ASN Telegram, Facebook та Twitter