Вчені ідентифікували загадкову істоту з пляжу в Техасі

Дзеркало Тижня 2
Вчені ідентифікували загадкову істоту з пляжу в Техасі

Незвичайне тварина викинуло на берег після урагану Харві.

Біологи ідентифікували загадкову зубасту істота, яку викинуло на техаський пляж після урагану Харві. Як повідомляє The Guardian, зробити це вдалося завдяки соціальним медіа, де була опублікована фотографія тварини.

Американський біолог Кеннет Тай з Національного музею природної історії Смітсонівського інституту заявив про те, що істота є останками острохвостого вугра, що відноситься до виду Aplatophis chauliodus.

Представники даного виду мешкають на заході Атлантичного океану, в тому числі в Мексиканській затоці, що омиває береги Техасу. Їхня довжина становить трохи менше метра, а мешкають вони на глибині 30-90 метрів.

Читайте також: Ураган "Харві" забрав вже більше 80 життів

Харві став найбільш руйнівним стихійним лихом в США. В результаті найпотужнішого за 12 років урагану Харві в американському місті Корпус-Крісті (Техас, США) без електрики залишилися 155 тисяч чоловік.

У затопленому Х'юстоні через повені вибухнув хімзавод. Компанія евакуювала працівників, а місцева влада оголосила про евакуацію людей, що живуть в радіусі 2,5 кілометрів від заводу, який виробляє органічні пероксиди. Їх використовують у виробництві пластикових смол, полістиролу, фарб та інших речовин.

 

За матеріалами: DT.UA / Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter