Чоловік з самурайським мечем влаштував різанину у відомому храмі Токіо

Канал 24
Чоловік з самурайським мечем влаштував різанину у відомому храмі Токіо

Про це повідомляють місцеві ЗМІ, передає BBC.

За інформацією поліції підозрюваний убив свою сестру – головну жрицю храму, коли вона виходила з машини. Після чого він вбив іншу жінку, яка допомагала йому. Згодом чоловік покінчив життя самогубством.

Читайте також: До берегів Японії прибило човен-привид з останками 8 осіб

Правоохоронці на місці злочину знайшли самурайський меч з кров’ю.

Внаслідок нападу чоловіка отримав поранення водій головної жриці. Місцеві видання припускають, що чоловік напав на жрицю через тривалу боротьбу між нею та її братом.

Нападник був головним священнослужителем храму, він перейняв цей пост від батька у 1990-х роках. А вже через 11 років батько його звільнив і став головним жерцем, а його донька Нагако Томіока стала другою за рангом у храмі.

Брат Нагако неодноразово надсилав сестрі листи з погрозами, а уже у 2006 році його арештували. За 4 роки батько відійшов від справ і пані Томіока стала головною жрицею.

Довідка:

Сіонтоїзм – це традиційна релігія Японії. Храм Томіока Хатіман-гу був заснований у 1627 році і відомий своїм літнім фестивалем. Він проводить турніри сумо на своїй території. Цей звичай і досі поширений у багатьох сінтоїстських храмах, щоб аби привабити відвідувачів і пожертви.