Маршалок Сенату Польщі Карчевський відвідав українських поранених військових у харківському госпіталі. ФОТОрепортаж

Цензор.НЕТ

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міністерства оборони.

Іноземні гості ознайомилися з діяльністю військово-медичної установи, оглянули палати та поспілкувалися з пораненими військовослужбовцями.
"На Донбасі ви захищаєте не лише Україну, а й усю Європу. Ми вами пишаємося", - зазначив у своєму звернені до військових Станіслав Карчевський.
Маршалок Сенату Польщі Карчевський відвідав українських поранених військових у харківському госпіталі 01

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Українців просять допомогти в лікуванні важких пацієнтів "Опікового центру" Києва з опіками 50-75% поверхні тіла, - волонтер Єгорова. ДОКУМЕНТ

Маршалок Сенату Польщі Карчевський відвідав українських поранених військових у харківському госпіталі 02 Маршалок Сенату Польщі Карчевський відвідав українських поранених військових у харківському госпіталі 03

Також польська сторона передала харківським військовим медикам ряд медичного обладнання.

Маршалок Сенату Польщі Карчевський відвідав українських поранених військових у харківському госпіталі 04

"Польща та польський уряд вважають, що безпека - це найвищий пріоритет. Ми підтримуємо Україну і будемо надалі підтримувати. Польща буде заохочувати інші європейські країни до утримання санкцій проти Росії - аж доки не будуть виконані Мінські домовленості", - відмітив маршалок Сенату Республіки Польща.
За словами Карчевського, на сьогодні Польща надала допомогу українській стороні в розмірі близько 100 мільйонів євро і вона буде продовжуватися.
Окрім цього, голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична вручила державні нагороди - ордени "За мужність" ІІІ ступеня підполковникам медичної служби Єгору Мілякову та Віктору Клапчуку.
Маршалок Сенату Польщі Карчевський відвідав українських поранених військових у харківському госпіталі 05