Геращенко: глави МЗС країн "нормандської четвірки" обговорять звільнення заручників у Мюнхені

iPress.ua 3
Геращенко: глави МЗС країн

"Питання заручників буде одним із пріоритетних і ключових під час зустрічі міністрів закордонних справ у "нормандському форматі", яка відбудеться вже цього тижня на полях конференції з питань безпеки в Мюнхені", - сказала Геращенко, передає "Інтерфакс-Україна".

За її словами, робота зі звільнення українських громадян-заручників, які перебувають і на окупованій території, і на території РФ Федерації, триває постійно, і для цього використовуються різні канали.

"Повірте, ми працюємо, ми працюємо через різні канали, про які говоримо лише після того, як вдалося когось витягнути. Я сподіваюся, що найближчим часом у нас будуть хороші новини про звільнення українців", - сказала Геращенко.

Вона наголосила, що над цим працює і Президент України.

При цьому Геращенко зазначила, що звільнення заручників залежить від президента РФ Володимира Путіна.

"Питання звільнення заручників залежить від однієї людини. Її прізвище Путін. І тому очевидно, що дуже важливо про це говорити саме з ним", - сказала вона.

Геращенко наголосила, що основним завданням 2018 року є не лише звільнення заручників з окупованої території, а й "розблокування процесу звільнення політв'язнів Кремля".

Як відомо, зустріч міністрів закордонних справ країн "нормандської четвірки" запланована на 16 лютого поточного року в Мюнхені.