Апеляційний суд скасував вирок до 8 років в'язниці для обвинуваченого в шахрайстві Слюсарчука

iPress.ua
Апеляційний суд скасував вирок до 8 років в'язниці для обвинуваченого в шахрайстві Слюсарчука

Про це повідомив адвокат підсудного Роман Ференц, пишуть "Українські Новини".

"Апеляційний суд Тернопільської області скасував вирок Слючарчуку і відправив справу на новий розгляд до суду першої інстанції", - сказав він.

Адвокат також зазначив, що захист просив суд визнати "доктора Пі" невинним, але суд частково задовольнив це прохання.

Нагадаємо, Слюсарчука заарештували восени 2011 року. 14 лютого 2014 року Сихівський районний суд Львова засудив його до восьми років позбавлення волі, визнавши його винуватим за ч.1 ст.119 (убивство з необережності), за ст.138 (незаконна лікарська діяльність), за ст. 358 (підробка документів, печаток і штампів) і за ст.190 (шахрайство) Кримінального кодексу. У квітні 2015 року апеляційний суд залишив вирок без змін.

Слюсарчука посадили завдяки розслідуванню газети "Експрес". Журналісти звинуватили "Доктора Пі" (прозваного так за фокус з відтворенням числа Пі) в серії тяжких злочинів, скоєних протягом заняття лікарською діяльністю на підставі сфальсифікованих документів: у доведенні людей до смерті, постановці хибних діагнозів з метою вимагання грошей, торгівлі російськими медичними препаратами за багаторазово завищеними цінами, контрабанді заборонених психотропних препаратів.

Влітку минулого року Володимирецький районний суд Рівненщини, де він відбував покарання, відпустив його на волю за так званим "законом Савченко", згідно з яким день у слідчому ізоляторі, де він провів більше двох років, зарахували за два.

Тому вважається, що Слюсарчук відсидів сім років, решту терміну відбуває умовно.