СБУ зняла заборону на в'їзд в Україну іспанським журналістам, які працювали в ОРДЛО

Цензор.НЕТ
СБУ зняла заборону на в'їзд в Україну іспанським журналістам, які працювали в ОРДЛО
Як інформує Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці в Facebook написала прес-секретар СБУ Олена Гітлянська.
"Прислухаючись до численних звернень представників журналістського цеху, ми відкрили в'їзд в Україну іспанським журналістам Антоніу Памплієту і Мануелю Анхеля Састре", - написала вона.
Гітлянська зазначила, що за наявності законних підстав, загрози національній безпеці, СБУ і надалі вживатиме такі обмежувальні заходи, в тому числі і щодо журналістів.
"Треба розуміти, що проти України вже четвертий рік ведеться інформаційна війна, для цього залучаються величезні фінансові та людські ресурси. Легко спрогнозувати, що антиукраїнська кампанія Росії і в подальшому буде ставати дедалі агресивнішою, і ми будемо на це відповідно реагувати", - підкреслила речник СБУ.
Водночас, за словами Гітлянської, Служба безпеки налагоджує з медіа-експертами діалог для вирішення проблемних питань, що стосуються ЗМІ. Серед іншого, своєчасне інформування та роз'яснення дій Служби щодо того чи іншого журналіста.
Дивіться на "Цензор.НЕТ": "Моя прес-карта не працює! Зараз сюди приїде камера. Що ви хочете? Виховувати мене, хлопчики?!", - ведуча телеканалу "Прямий" Єгорова - патрульним. ВIДЕО

СБУ зняла заборону на вїзд в Україну іспанським журналістам, які працювали в ОРДЛО 01