Росія вимагає від України забезпечити голосування у дипустановах 18 березня

Дзеркало Тижня 1
Росія вимагає від України забезпечити голосування у дипустановах 18 березня

Об'єднані сили націоналістів пообіцяли не допустити голосування за Путіна в Україні. Російський МЗС звернувся до офіційного Києва.

Міністерство закордонних справ Росії виступило із заявою у зв'язку з наміром українських патріотів заблокувати голосування в російських дипломатичних установах 18 березня.

"Вимагаємо від влади України безумовного забезпечення безпеки посольства Росії в Києві, російських генеральних консульств у Харкові, Одесі та Львові, недопущення створення перешкод для їх повноцінного функціонування і вільного відвідування громадянами Росії", - йдеться в заяві.

У російському МЗС висловили занепокоєння у зв'язку з намірами "низки українських націонал-радикальних організацій перешкодити проведенню 18 березня 2018 року в російських дипломатичних та консульських установах на території України голосування з виборів президента Російської Федерації".

"Подібні загрози, що грубо порушують зобов'язання України за Віденськими конвенціями про дипломатичні і консульські зносини, – прямий наслідок проведеної київським режимом русофобської політики, замішаної на відвертому націоналізмі і потуранні екстремістським формуванням різного спрямування", - йдеться в заяві МЗС РФ.

Читайте також: Жителі Росії хочуть назвати ракету з путінських мультиків "Ватником" і "Сталіним"

Раніше об'єднані сили націоналістів ‒ "Свобода", "Правий сектор", "Національний корпус" ‒ заявили про те, що не допустять в Україні голосування на російських виборах 18 березня. ""В Україні агресор не повинен отримати жодного голосу на виборах президента Московії! Якщо цього не розуміє тимчасова влада України ‒ то саме ми, українські патріоти, прийдемо і проконтролюємо, щоби цього дня ніхто не потрапив до дипломатичних установ Московщини. Кремлівських виборців чекатимуть заблоковані будівлі та "коридор ганьби", - йдеться в повідомленні.

Детальніше про вибори без вибору на Росії читайте в статті Івана Валюшка "Все буде Путін" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

 

За матеріалами: DT.UA /
Залишайтеся в курсі останніх подій! Підписуйтесь на наш канал в Telegram
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter