Бойовики готуються до наступу на Донбасі

Сегодня 1
Бойовики готуються до наступу на Донбасі

Найближчим часом не виключена можливість переходу бойовиків до активних наступальних дій тактичного масштабу на одній або декількох ділянках, де спостерігається вогнева активність супротивника. Про це повідомляє група експертів "Інформаційний спротив".

"Для цього командування противника з початку вересня провело цілий ряд підготовчих заходів – певні частини і підрозділи пройшли повний курс бойової підготовки, бойового злагодження, перш за все з наступальної тематики, проведене доукомплектування їх особовим складом і озброєнням", – розповіли експерти.

Також, відзначили в ІС, здійснено накопичення матеріально-технічних ресурсів, проведене приховане перегрупування частин і підрозділів на вибрані ділянки.

Нагадаємо, 13 листопада пройшла зустріч спецпредставника США по Україні Курта Волкера і помічника президента РФ Владислава Суркова, на якій Росія не погодилася з більшістю пропозицій американців з миротворчої місії ООН на Донбасі.

Директор інформаційно-аналітичного центру "Перспектива", військовий експерт Павло Рудяков вважає, що переговори Волкера і Суркова щодо Донбасу провалилися і пояснив, чому.