Олег Панюта розкрив феномен Олега Винника

Сегодня 2
Олег Панюта розкрив феномен Олега Винника

На зйомках масштабного шоу "Велика новорічна пригода", яке канал "Україна" покаже ввечері 31 грудня, Олег Винник продовжує дивувати глядачів. Співак несподівано з'явився під час ефіру в студії інформаційно-аналітичної програми "Події тижня", коли ведучий Олег Панюта розповідав сюжет саме про нього.

У студії інформаційно-аналітичної програми "Події тижня" як раз проходив традиційний випуск щотижневих новин, а один із сюжетів був присвячений співаку Олегу Виннику. Знімальна група проекту провела спеціальне журналістське розслідування, щоб знайти відповідь на питання, яке хвилює весь український шоу-бізнес: в чому ж полягає феномен Олега Винника? Але саме в той момент, коли Олег Панюта готовий був розповісти цю сенсаційну новину глядачам, повз ведучого пройшов він – Олег Винник.

Насправді, Олег Винник виявився в студії "Подій тижня" зовсім не випадково, а для зйомок промо-ролика "Великої новорічної пригоди". Разом з ведучим Олегом Панютою співак підготував несподіваний сюрприз, який глядачі каналу "Україна" зможуть побачити 31 грудня.

"У нас був довгий і напружений робочий графік, знімальний процес тривав до самого ранку. Однак, працювати в кадрі разом з Олегом Винником було дивно легко, все пройшло в позитивній, веселій і дружній атмосфері, – розповідає Олег Панюта. – Напевно, в цьому і полягає його феномен – будучи відомою і популярною зіркою, залишатися відкритою людиною і професіоналом своєї справи за будь-яких умов".

Що шукав Олег Винник в студії "Подій тижня"? І що ще, крім імені, об'єднало ведучого і співака?

Дивіться 31 грудня ввечері в ефірі "Великої новорічної пригоди" на телеканалі "Україна".