Визначилися всі учасники чвертьфіналу Ліги чемпіонів

Новое Время 1

14 березня були зіграні останні поєдинки 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів.

Челсі обіграв Барселону за кількістю небезпечних моментів, але не по голам.

Незважаючи на величезну кількість хороших ударів і виходів в атаку, англійці так і не змогли навіть розмочити ворота тер Штегена. У той же час, Барселона забила в першій же атаці - це Мессі з гострого кута пробив між ніг Куртуа. У другому таймі він заб'є в схожому стилі вже з протилежного флангу.

Між цими двома голами був ще гол Усмана Дембеле, а асистентом виступив все той же аргентинець, який спочатку пройшов двох захисників, а потім ще й видав шедевральний пас на француза.

Челсі до кінця гри намагався забити хоча б гол престижу, але навіть на 90-й хвилині Барселону врятувала перекладина.

Барселона - Челсі 3:0 (перший матч - 1:1)

Голи: Мессі, 3, 63, Дембеле, 20.

Барселона: тер Штеген - Роберто, Піке, Умтіті, Альба - Дембеле (Відаль, 67), Ракітіч, Бускетс (Гомеш, 62), Іньєста (Пауліньо, 56) - Мессі, Л. Суарес.

Челсі: Куртуа - Аспілікуета, Крістенсен, Рюдігер - Мозес (Дзаппакоста, 67), Фабрегас, Канте, Алонсо - Вілліан, Жиру (Мората, 66), Азар (Педро, 82).

Незважаючи на перемогу в першому матчі з рахунком 5:0, в Туреччині головний тренер Баварії Юпп Хайнкесс знову випустив основний склад, який на цей раз переміг 3:1.

На 18-й хвилині рахунок відкрив Тіаго Алькантара, який виявився на позиції центрфорварда. Рахунок подвоїв захисник Бешикташа Генул, який зрізав у свої ворота простріл Мюллера.

На 59-й хвилині Вагнер Лав скористався помилкою мюнхенських захисників і забив єдиний гол Бешикташа в протистоянні. У кінцівці поєдинку Вагнер (вже з німецької сторони) заштовхав м'яч у ворота турків, встановивши загальний рахунок дуелі 8:1.

Бешикташ - Баварія 1:3 Голи: Вагнер Лав, 59 - Алькантара, 18, Генюль, 46 (автогол), Вагнер, 84

Бешикташ: Зенгін - Медель, Еркін, Генюль - Куарежма, Оз'якуп, Арслан (Хатчінсон, 60), Уйсал, Ленс (Таліска, 60), Пектемек - Вагнер Лав (Бабел, 75).

Баварія: Ульрайх - Хуммельс (Зюле, 46), Боатенг, Алаба, Мартінес - Відаль, Алькантара (Хамес, 35), Рібері, Рафінья, Мюллер - Левандовскі (Вагнер, 68).