У Канаді обирають найкрасивішу українку країни (ФОТО)

Експрес
У Канаді обирають найкрасивішу українку країни (ФОТО)

У канадському місті Торонто відбувся півфінальний відбір на шоу Міс Українська Канада-2018, повідомляє VIDIA.

Молоді українські канадійки з різних провінцій матимуть нагоду продемонструвати свої таланти та яскраву особистість на відбіркових зустрічах, які організатори конкурсу проведуть по всій країні протягом наступних кількох тижнів. Цьогорічні конкурсантки представлятимуть провінції Онтаріо, Квебек, Саскачеван, Манітоба, Альберта, Британська Колумбія, Нова Шотландія та Нью-Брансвік. Загалом було подано понад 80 заявок.

Великий фінал конкурсу відбудеться 18 липня 2018 року у Living Arts Centre, що у місті Місісаґа, Онтаріо.

Під час свого виступу на відборі у Торонто організатор конкурсу Максим Купрєєв відзначив, що з 2016 року, коли конкурс відбувся вперше, кількість його учасників постійно зростає.

"Наступного місяця буде обрано 15 з майже 45 півфіналісток. Щойно ми провели першу відбіркову зустріч у Торонто, а далі будуть скайп-інтерв’ю та зустрічі з кандидатками з інших провінцій", – повідомив Максим Купрєєв.

Цьогорічне жюрі складатиметься лише з чотирьох членів (на фото нижче зліва направо): митець та художній директор українського танцювального колективу "Барвінок" Федір Даниляк, ведуча ТБ та акторка Лариса Баюс, національна координаторка конкурсу Міс Українська Канада та колишня топ-модель Ірина Когут та генеральний директор конкурсу Максим Купрєєв.

Міс Українська Канада – це сучасний молодіжний культурний проект, який має нетиповий для конкурсу краси формат заходу, що більш подібний до талант-шоу. За правилами конкурсу, участь у ньому можуть взяти молоді жінки українського походження віком від 18 до 30 років, які проживають у Канаді.

Відбір відбувається не за зовнішністю чи модельними параметрами. Насправді, увага надається яскравій індивідуальності, харизмі, таланту, особливим досягненням (академічні, професійні, творчі, спортивні тощо), а також волонтерству в громаді. Головний критерій – це любов до України, а також бажання і спроможність розповісти світу про сучасну українську культуру.

Усі фото: vidia.ua.