Mind.ua

«Mind.ua» - читайте актуальні новини економіки на сайті Mind.ua. Головні новини фінансів за сьогодні. Останні новини бізнесу. Свіжі новини валютного ринку. Новини стартапів та бізнес ідеї

https://mind.ua/

Свіжі кінопрем’єри: «Нове німецьке кіно. У новій реальності» та «Три тисячі років бажань»

НОВЕ НІМЕЦЬКЕ КІНО. У НОВІЙ РЕАЛЬНОСТІ

РАБІЄ КУРНАЗ ПРОТИ ДЖОРДЖА БУША / RABIYE KURNAZ GEGEN GEORGE W. BUSH

Свіжі кінопрем’єри: «Нове німецьке кіно. У новій реальності» та «Три тисячі років бажань»

Рабіє Курназ – домогосподарка з Бремена. Прагнення звільнити свого сина з американської в’язниці закидає її в самісінький центр світової політики. Пліч-о-пліч зі стриманим правозахисником темпераментна матуся-туркеня кидають виклик Джорджу Бушу.


ВЕЛИКА СВОБОДА / GROSSE FREIHEIT

Свіжі кінопрем’єри: «Нове німецьке кіно. У новій реальності» та «Три тисячі років бажань»

Гансу було 12, коли він уперше потрапив за ґрати за звинуваченням у гомосексуальності. Далі – Освенцим. Суворі закони продовжують діяти навіть після завершення війни. Ганс учергове не отримує свободи і знову опиняється в одній камері зі своїм давнім сусідом, засудженим за вбивство.


ФАЛЬСИФІКАТОР / DER PASSFÄLSCHER

Свіжі кінопрем’єри: «Нове німецьке кіно. У новій реальності» та «Три тисячі років бажань»

Фільм засновано на реальних подіях 1942 року в Берліні. Молодий єврей використовує свій талант підробки документів, щоб допомогти собі та іншим уникнути депортації. Тепер він і його друзі мають нові особистості й ховаються від влади на видноті. Однак чим більше життів рятує юнак, тим сильніше затягується навколо нього петля.


КОМЕДІЯ ШТАЗІ / STASIKOMÖDIE

Свіжі кінопрем’єри: «Нове німецьке кіно. У новій реальності» та «Три тисячі років бажань»

Сучасний, возз’єднаний Берлін. Відомий письменник і колишній дисидент НДР, отримує можливість переглянути своє «офіційне» досьє сумнозвісної спецслужби Штазі. Однак замість того, щоб насолоджуватися денною ностальгією, його дружина організувала несподівану сімейну вечірку з нагоди цієї події.

В українському прокаті: з 24 листопада 2022 року.

Бекґраунд. Один із найстаріших українських кінооглядів “Нове німецьке кіно” проходить у новій – воєнній реальності. Фестиваль традиційно стане поглибленим експрес-курсом останніх подій у кінематографі Німеччини: глядачі побачать добірку найкращих німецьких прем'єр і головних гітів.

Свіжі кінопрем’єри: «Нове німецьке кіно. У новій реальності» та «Три тисячі років бажань»

Програма цьогорічного фестивалю сфокусована на боротьбі простих людей з системою, на боротьбі за справедливість та відстоюванні своїх прав і свобод, рівності, незалежно від націонанальності, статі чи сексуальнох орієнтації.

Наприклад, стрічка “ РАБІЄ КУРНАЗ ПРОТИ ДЖОРДЖА БУША ” заснована на реальній історії Мурата Курназа, молодого німця турецького походження, який був незаконно ув'язнений у Гуантанамо в 2001 році, і судової боротьби його матері за його звільнення.

За 20 років після 11 вересня 39 чоловік досі перебувають без суду і слідства у військовій в'язниці Гуантанамо, що на Кубі.

Історія, сповнена тонкого побутового гумору, але і величезної сили жінки і матері, яка зробить все, аби її дитина була в безпеці.

Фільм “ ВЕЛИКА СВОБОДА” отримав у Каннах приз журі в секції “Особливий погляд”. Згодом картина також вийде окремо в національний прокат.

Фільм “ ФАЛЬСИФІКАТОР ” розповідає про Цьому Шенгауза, який пережив Другу світову війну, зокрема, підробляючи паспорти. Він був графіком і письменником, який жив нелегально як єврей, переховуючись у Берліні під час Другої світової війни. Шенгауз відповідав за підробку сотень документів, що посвідчують особу, щоб допомогти іншим євреям вижити в цей час. Зрештою, у 1943 році втік із Берліна до Швейцарії на велосипеді, де залишався до самої смерті. Для втечі він використав військовий квиток, який сам підробив.

Для режисера Леандера Гаусманна “КОМЕДІЯ ШТАЗІ” стала третьою і останньою частиною його трилогії про НДР.

Вам сподобається, якщо: ви хочете подумати над тим, як світова історія циклічна, який світ жорстокий і несправедливий, але іноді, якщо “гнути свою лінію”, можна виграти складну боротьбу з обставинами.

Вам не сподобається, якщо: ви хочете розслабитися і отримати задоволення від перегляду: тут радше кожна стрічка – це історія з мораллю, що оповідає про складні долі героїв своїх епох, які чинили опір режимам, тому сприймати це легко і просто не вийде.

Головна причина подивитися: отримати катарсис, дійсно очиститись, але і полоскотати собі нерви, адже деякі сюжети дуже нагадують сьогодення…

“Три тисячі років бажань”

Свіжі кінопрем’єри: «Нове німецьке кіно. У новій реальності» та «Три тисячі років бажань»

Сюжет. Британська вчена Алітея Бінні (Тільда Свінтон) не має ані батьків, ані братів чи сестер. Одного разу вона була заміжня, але це було давно і дітей вона не має. Прагматична і розсудлива Алітея приїздить на конференцію до Стамбулу. У крамничці з сувенірами жінка купує старовинну пляшечку. Намагаючись відмити з неї бруд, жінка вивільняє справжнього джина (Ідріс Ельба). Озвучити традиційні три бажання Алітея відмовляється. По-перше, вона не вірить у їхнє здійснення. По-друге, зазвичай герої казок марнують ті бажання на щось незначуще. Ну і зрештою – не дарма ж джини знову опиняються замкненими на довгі століття. Аби добре розібратися у ситуації та не змарнувати рідкісний шанс, Алітея просить джина розповісти про бажання, які він виконував раніше…

В українському прокаті: з 24 листопада 2022 року.

Бекґраунд. Джордж Міллер – австралійський режисер, за плечима якого дуже великий досвід знімань абсолютно різнопланового кіно. Його визнання почалося з антиутопії “Шалений Макс” із Мелом Ґібсоном у головній ролі. Після цього була велика кількість фільмів, що містила у собі жанровий мікс комедії, жахів, пригод і не тільки.

Режисер знімає кіно із доволі великими перервами, тож остання його робота до “Трьох тисяч років бажань” – це інтерквел “Шаленого Макса” під назвою “Шалений Макс: Дорога люті”.

У жовтні 2018 року було оголошено, що Джордж Міллер зніме свій новий фільм, і очікується, що знімання почнуться у 2019 році. У тому ж місяці оголошено про участь Ідріса Ельби та Тільди Свінтон.

Міллер написав сценарій, який був заснований на оповіданні 1994 року “Джинн в очах солов’я”, і назвав його “Три тисячі років бажань”.

В інтерв'ю в липні 2019 року Міллер заявив, що препродакшн фільму розпочнеться наприкінці 2019 року, а знімання почнуться 2 березня 2020 року в Австралії, Туреччині та Великій Британії. Однак це було відкладено через пандемію COVID-19. Його почали знімати в листопаді 2020 року в Австралії.

Фільм присвячений матері Міллера Анджелі, а також Рене Мітчелл, родичці продюсера Дага Мітчелла.

Свіжі кінопрем’єри: «Нове німецьке кіно. У новій реальності» та «Три тисячі років бажань»

Вам сподобається, якщо: ви любите міфологію давнього світу та цікавитеся її кіноадаптаціями. Цей фільм – притча про те, якими ми буваємо іноді невибагливими та недалекоглядними у своїх бажаннях. Історія, яку адаптував Джордж Міллер, розповідає про необхідність любові, якої часто не вистачає самодостатнім, розумним та успішним, але таким самотнім людям, а також історія про терпимість та розуміння одне до одного, як би банально не звучало.

На додачу ви отримаєте невеличкий екскурс в історію Туреччини, подекуди вигадану, але із цілком реальними історичними персонажами. Тут згадають і Хюррем Султан (Роксолану) разом із султаном Сулейманом Пишним. А також ви побачите двох братів, один з яких збагатив казну Османської імперії, а інший її “розтринькав”.

Вам не сподобається, якщо: ви асоціюєте творчість Джорджа Міллера лише із “Шаленим Максом”. Тут не буде фантастичних боїв чи сцен переслідування, адже тематика стрічки зовсім інша.

Це кіно доволі просте у сприйнятті, тому “подвійних сенсів” ви тут не побачите. Вам також може не сподобатися історія про джина у сучасності, який ділиться своїм досвідом спілкування із людьми, бо самі розповіді подекуди виглядають досить наївно та казково.

Не шукайте тут серйозних та складних ролей, які будуть демонструвати багатогранність акторської гри Тільди Свінтон. Вона давно вже не актриса лише “незалежного” кіно, тож ті, хто очікують видатного виконання, можуть буть розчаровані. А Ідріс Ельба може не сподобатись у незвичному амплуа. Клішованого здорованя, що може розв'язувати проблеми світу лише із пістолетом у руці ви тут не зустрінете.

Свіжі кінопрем’єри: «Нове німецьке кіно. У новій реальності» та «Три тисячі років бажань»

Головна причина подивитися: особливої уваги заслуговують акторські роботи Тільди Свінтон та Ідріса Ельби, що виконують головні ролі у стрічці. Пані Тільді не звикати до того, аби виконувати різнопланові ролі у багатьох стрічках, а от Ідріс Ельба тут доказав, що він не лише маскулінний герой екшенів та бойовиків, розкривши іншу сторону свого таланту. Справді неочікуваний кіноекранний дует, в якому присутні хімія та життя.

Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця , ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.

Ми запрошуємо вас стати частиною Mind Club. Для цього потрібно оформити підписку за $7 на місяць.

Нам дуже важлива ваша підтримка!

Чому ми впроваджуємо платну підписку?

Справжня якісна та незалежна журналістика потребує багато часу, зусиль та витрат, це дійсно недешево. Але ми віримо в перспективи ділової журналістики в Україні, тому що віримо в перспективу України.

Саме тому ми створюємо можливість платної щомісячної підписки – Mind Club.

Якщо ви читаєте нас, якщо вам подобається та ви цінуєте те, що ми робимо, – пропонуємо вам вступити до спільноти Mind.

Ми плануємо розвивати Mind Club: обсяг матеріалів і доступних сервісів і проектів. Уже сьогодні всі члени клубу:

  • Допомагають створювати та розвивати якісну незалежну ділову журналістику. Ми зможемо і надалі розвиватись та підвищувати якість наших матеріалів.
  • Отримують вільний від банерної реклами сайт.
  • Отримують доступ до «закритих» матеріалів Mind (до щомісячного випуску, в якому ми досліджуємо та аналізуємо, як працюють цілі галузі; до щотижневих аналітичних підсумків).
  • Вільний доступ до івентів Mind для підписників та спеціальні умови на інші події Mind.
  • Smart Power. Власники бізнесу, що стануть підписниками Mind, отримають доступ до агрегатора системних порушень від аналітиків Mind та партнерів «Cкажи.uа». Якщо у вашого бізнесу виникли проблеми з непорядними чиновниками чи конкурентами – ми проаналізуємо, чи є їхня поведінка системною, і разом зможемо вирішити цю проблему.
  • Ми і надалі розвиватимемо Mind та додаватимемо корисні журналістські рубрики і сервіси для вашого бізнесу.

Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності. Підтримайте нас за 196 грн на місяць.

Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected] .

Давайте встановимо спільну позицію про те, як дизайн для вебу розвивався і як ми могли б подолати розрив між кодом і дизайном.
Останні новини
Стало відомо, скільки людей зателефонувало на гарячу лінію Мінреінтеграції у листопаді.

Стало відомо, скільки людей зателефонувало на гарячу лінію Мінреінтеграції у листопаді.

Протягом листопаду на цілодобову гарячу лінію Мінреінтеграції 15-48 надійшло майже 38 тисяч дзвінків. Це в середньому два дзвінки на хвилину в режимі 24/7. Таку інформацію оприлюднила пресслужба Мінреінтеграції. Зазначається, що за період з 1 по 3...

Патріот Донбасу

Подоляк озвучив втрати українців у війні

У війні з Росією загинуло від 10 до 13 тисяч українських військових. Джерело: радник голови Офісу президента Михайло Подоляк в інтерв'ю "24 каналу" Пряма мова Подоляка: "Щодо українських втрат. Безумовно, пані Урсула помилилася - це очевидно.

Українська правда

Невзятие Бахмута для России – вишенка на торте, – Арестович @arestovych.

Невзятие Бахмута для России – вишенка на торте, – Арестович @arestovych.

#новости #войнавукраине2022 #новостиукраины #новини​ #новинионлайн​ #новиниукраїни #новости​ #свежиеновости​ #арестович #фейгин #фейгинlife Оперативно про війну в Україні у нас в Telegram – Ситуация вокруг Бахмута остается очень тяжелой. Однако не...

Пропагандисты в панике! Они последуют за кораблем, или в ГААГУ @chibukhchyanlive.

Пропагандисты в панике! Они последуют за кораблем, или в ГААГУ @chibukhchyanlive.

#новости #войнавукраине2022 #новостиукраины #новини​ #новинионлайн​ #новиниукраїни #новости​ #свежиеновости​ Оперативно про війну в Україні у нас в Telegram – Наш канал со стримами – Политический аналитик и журналист из США Армен Чибухчян @chibukh...

Україна повинна бити по Росії- Остап Дроздов

Україна повинна бити по Росії- Остап Дроздов

Підписатися на наш канал «Ми у позиції глухої оборони, де кожного дня чекають прильотів. Всі знають коли і максимум, що ми можемо протиставити - це заряджати павербанки, купувати генератори. І таку позицію починають розуміти на заході», - Остіап Д...

282 день великої війни / Оперативна інформація від Генштабу ЗСУ.

282 день великої війни / Оперативна інформація від Генштабу ЗСУ.

#новости #войнавукраине2022 #новостиукраины #новини​ #новинионлайн​ #новиниукраїни #новости​ #свежиеновости​ Оперативно про війну в Україні у нас в Telegram – Розпочалася двісті вісімдесят друга доба російського широкомасштабного вторгнення. У Ген...

Путин готовился к ядерной войне! - ПИОНТКОВСКИЙ о сети секретных бункеров @Andrei_Piontkovsky.

Путин готовился к ядерной войне! - ПИОНТКОВСКИЙ о сети секретных бункеров @Andrei_Piontkovsky.

#новости #войнавукраине2022 #новостиукраины #новини​ #новинионлайн​ #новиниукраїни #новости​ #свежиеновости​ #пионтковский Оперативно про війну в Україні у нас в Telegram – Наш канал со стримами – Публицист Андрей Пионтковский во время стрима на ю...

ПИОНТКОВСКИЙ: Кремль назвал истинную ЦЕЛЬ ВОЙНЫ! @Andrei_Piontkovsky.

ПИОНТКОВСКИЙ: Кремль назвал истинную ЦЕЛЬ ВОЙНЫ! @Andrei_Piontkovsky.

#новости #войнавукраине2022 #новостиукраины #новини​ #новинионлайн​ #новиниукраїни #новости​ #свежиеновости​ #пионтковский Оперативно про війну в Україні у нас в Telegram – Наш канал со стримами – Публицист Андрей Пионтковский во время стрима на ю...