UA.NEWS

«UA.NEWS» - усі події в Україні та світі за останній час, найголовніше, огляди, аналітика та прогнози, читати українською

https://ua.news/ua/

Експорт української агропродукції: за липень зростання на понад 22%.

У липні 2022 року Україна експортувала 2,66 млн тонн зернових, зернобобових, олійних і продуктів їх перероблення, що на 22,7% більше, ніж у попередньому місяці.
Про це повідомляє пресслужба Міністерства аграрної політики та продовольства України, передає Укрінформ.

«У липні 2022 року Україна експортувала 2,66 млн тонн зернових, зернобобових, олійних і продуктів їх перероблення, (без урахування ріпаку) що на 492,7 тис. тонн, або 22,7% більше, ніж у попередньому місяці», - йдеться в повідомленні. Експорт пшениці зріс у липні більш як втричі — до близько 412 тис. т у порівнянні з 138,4 тис. т, що були експортовані у червні. Також повідомляється, Україна також відвантажила на експорт 183 тис. т ячменю, що перевищує обсяг у 26 тис. т цієї зернової культури, експортованої місяцем раніше. Фактичний експорт кукурудзи зріс у липні на 84,7 тис. т у порівнянні з червнем і становив 1,1 млн т. Експорт соняшника склав 362,1 тис. т, що майже на 33% менше, ніж у червні цього року. Постачання соєвих бобів упродовж липня становило 141,55 тис. т у порівнянні з майже 71,3 тис. т у червні 2022 року. Водночас експорт соєвої олії знизився у липні до 15,7 тис. т з 18 тис. т у минулому місяці. Фактичний експорт соняшникової олії склав за місяць 307 тис. т, що на 39,4 тис. т більше, ніж у червні. Щодо шротів, то у липні на зовнішні ринки Україна відвантажила 141,5 тис. т, що на 48,3 тис. т більше показників червня. Раніше повідомлялося, за дев'ять днів роботи «зернового коридору» з українських морських портів експортували понад 370 тисяч тонн аграрної продукції.
Також повідомлялося, у понеділок вранці, 8 серпня, з українських портів вийшло ще два судна з продовольством.
Нагадаємо, 8 серпня, у турецький порт Деріндже прибув суховантаж Polarnet з 12 тисячами тонн кукурудзи на борту. Корабель вийшов з порту «Чорноморськ» у пятницю, 5 серпня.
Щороку ми починаємо зі списку трендів дизайну, які, на думку експертів, домінуватимуть у проектах наступного року. Безперечно, в таких прогнозах бу...
Останні новини

Путін більше хоче утримати окупований південь України, а не Луганщину – ISW.

Ймовірно російський диктатор Володимир Путін більше зацікавлений у тому, аби утримати окупаційний режим на території Запорізької та Херсонської областей, а не "захистити" позиції росіян на Луганщині. 

Українська правда

За вступ України в НАТО вже 3/4 країн Альянсу, – ДАВИДЮК @Микола Давидюк.

За вступ України в НАТО вже 3/4 країн Альянсу, – ДАВИДЮК @Микола Давидюк.

Наш канал зі стрімами – Україна подала заявку на вступ до НАТО за пришвидшеною процедурою. Політолог Микола Давидюк під час стріму на ютубі 24 каналу розповів, скільки країн-членів можуть бути за вступ. Зауважте:

АРЕСТОВИЧ: В штабах РФ срач! Они ненавидят друг друга @Alexey Arestovych.

АРЕСТОВИЧ: В штабах РФ срач! Они ненавидят друг друга @Alexey Arestovych.

Минобороны России признало свое поражение в Лимане. По мнению Алексея Арестовича, таких случаев будет еще больше, поскольку в штабах на местах полный хаос и беспорядок. Читайте к теме:

3 16

Самый страшный кошмар 300922

Самый страшный кошмар 300922

Подпишитесь на Patreon Doctor Faust Doctor Faust2

Есть ради чего 300922

Есть ради чего 300922

Подпишитесь на Patreon Doctor Faust Doctor Faust2

Результати важливого ОПИТУВАННЯ про НАТО

Результати важливого ОПИТУВАННЯ про НАТО

Серед українців провели важливе опитування щодо потенційного вступу України до НАТО. Є певні цифри. Зверніть увагу на сайті:

1 27

Як росіянам згодують втрату Лиману? ДАВИДЮК @Микола Давидюк.

Як росіянам згодують втрату Лиману? ДАВИДЮК @Микола Давидюк.

Наш канал зі стрімами – Українські захисники підняли державний прапор у Лимані. Політолог Микола Давидюк під час стріму на ютубі 24 каналу припустив, як заговорять пропагандисти до росіян після поразки. Важливо: