Сполучені Штати масово відмовляють українцям у в’їзді.

Згідно звіту Бюро Держдепартаменту за 2019 рік, США відмовляють у в’їзді майже кожному другому бажаючому українцю.

Рівень відмов для громадян України сягає 45,06%. Тим часом для громадян Польщі рівень відмов становить лише 2,76%, громадян Білорусі – 21,93%, Словакії – 11,99%, громадян Румунії – 9,11%, та росіян – 15,19%.

Зазначимо, віза США B-1/B-2 не гарантує в’їзду до Сполучених Штатів, а лише дозволяє прибути до пункту перетину кордону США і звернутися за дозволом на в’їзд. Далі імміграційний інспектор визначає, пускати людину, чи ні.

Раніше Держдеп США посилив правила видачі віз. А з червня в заявках на візу Штатів необхідно вказувати дані соцмереж, а також адреси електронної пошти і номери телефонів, які використовувалися останні 5 років.

Подібна інформація раніше була запитана лише від заявників, до яких були застосовані додаткові заходи контролю, наприклад через відвідування районів, контрольованих терористичними організаціями.

З 15 жовтня Штати запровадили нову норму, яка буде відхиляти заявників на тимчасові або постійні візи, якщо вони не відповідають досить високим стандартам доходів або отримують державну допомогу.

Автор: UA.NEWS

загрузка...

Фото: Vizapedia

Новини по темі

Іванов: Лукашенко – це вже потенційний Чаушеску і швидкість розв‘язки перебуває у прямому зв‘язку з кількістю трупів, які він залишить.

Якщо чесно, я не дуже вірив, що це всерйоз та надовго, але недооцінив ані рішучість протестувальників, ні ідіотизм Лукашенко, який вирішив відразу перейти до хардкору.

Тіхановська з Литви записала дивне звернення

Головна опонентка Лукашенка заявила, що прийняла для себе важке рішення

1

Британія намагається зупинити потік нелегальних мігрантів — Reuters.

Мігранти прямують в країну на човнах через протоку Ла-Манш.

1

«Північний потік-2» можуть залишити недобудованим

Підготовка нових санкцій США збільшує ймовірність того, що запуск «Північного потоку-2» буде відкладено або взагалі скасовано. Вперше учасник проекту «Північний потік-2» компанія Uniper заявила, що російський газопровід в обхід України можуть не д...

Під час протестів у Мінську зникли і постраждали кілька журналістів.

Під час масових протестів у Білорусі після президентських виборів кілька журналістів припинили виходити на зв'язок.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie