Hyundai створить водневі версії для всіх своїх автомобілів до 2028 року.

Південнокорейський автоконцерн Hyundai Motor Group вважає, що водневий транспорт через 15-20 років виявиться більш перспективним, ніж акумуляторні електромобілі. Зокрема компанія розробила довгострокову стратегію впровадження водневих паливних елементів в транспортний сектор. Протягом наступних семи років Hyundai створить водневі версії всіх своїх комерційних автомобілів, а до 2040 року перетворить водень в основний напрямок розвитку бізнесу, пише HighTech Plus з посиланням на TechCrunch.

Анонс водневої стратегії Hyundai відбувся на заході з промовистою назвою Hydrogen Wave. Виконавчий віце-президент і керівник центру паливних елементів Hyundai Motor Group Сехун Кім заявив, що модельний ряд Hyundai поповниться водневими версіями для всіх автомобілів до 2028 року. Потім – до 2030 року – компанія спробує зрівняти в ціні водневі авто з електромобілями.

«Паливні елементи – це перевірена технологія, яка запропонує переваги водню для людей в різних галузях по всьому світу. По суті, паливний елемент – це такий же генератор енергії, як і двигун. Він генерує енергію аналогічно двигуну автомобіля внутрішнього згоряння, але не створює шкідливі викиди вуглецю», – пояснив Кім.

Кім додав, що системи на базі паливних елементів виробляють енергію за допомогою хімічних реакцій і працюють до тих пір, поки подається водневе паливо, на відміну від батарей, які просто пасивно накопичують енергію.

Hyundai готова піти на ризик і взяти на себе всі завдання із впровадженню цієї технології в маси – компанія займеться виробництвом екологічно чистого палива, зберіганням водню, випуском двигунів, а також розгортанням відповідної інфраструктури. При цьому при виробництві водню концерн обіцяє використовувати переважно енергію з відновлюваних джерел – сонячних панелей і вітрогенераторів.

На першому етапі Hyundai має намір випустити два нові двигуни, що працюють з водневим паливом – вони з'являться на ринку в 2023 році. На додаток до них будуть поставлятися водневі батареї нового покоління потужністю 100 кВт і 200 кВт.

Перші будуть використовуватися в легкових автомобілях, а другі – в великогабаритних вантажівках, автобусах, фургонах і пікапах. У компанії вже є вдалі приклади реалізації подібних проектів – Hyundai продає водневі кросовери Nexo з 2018 року, вивела на дороги 115 автобусів Elec City Fuel Cell, а також запустила 45 водневих вантажівок Xcient в Швейцарії в минулому році.

Нагадаємо, дослідники встановили, що блакитний водень «брудніший» за нафту, газ та інше викопне паливо.

Mind.ua

«Mind.ua» - читайте актуальні новини економіки на сайті Mind.ua. Головні новини фінансів за сьогодні. Останні новини бізнесу. Свіжі новини валютного ринку. Новини стартапів та бізнес ідеї

https://mind.ua/

Поки на лікарняному – звільнити не можна, – Фесенко припустив, чи піде Разумков у відставку.

Поки на лікарняному – звільнити не можна, – Фесенко припустив, чи піде Разумков у відставку.

Дмитро Разумков заявив, що нардепам нібито пропонують по 50 – 100 тисяч за те, аби вони підтримали його відставку. При цьому спікер не пояснив, про яку валюту мовиться. Читати на сайті:

Як вирівняти платіжний баланс і скоротити дефіцит бюджету?.

Як вирівняти платіжний баланс і скоротити дефіцит бюджету?.

● Економічна політика. Проект бюджету 2022 ● Опалювальний сезон. Якими будуть тарифи? Програма Парламент Сьогодні 20.09.2021 Гості студії: Анатолій Максюта, Президент Економічного дискусійного клубу Тема: Економічна політика #ТелеканалРада #Парлам...

Круглий стіл на тему: «Утвердження й зміцнення єдності суспільства».

Круглий стіл на тему: «Утвердження й зміцнення єдності суспільства».

Із засідання «круглого столу» на тему: «Утвердження й зміцнення єдності суспільства, розбудова його інститутів для врегулювання нагальних питань соціального захисту ветеранів та членів їхніх сімей»

Теории заговора - Выборы в Госдуму / Китайский финановый кризис / Новые союзники США.

Теории заговора - Выборы в Госдуму / Китайский финановый кризис / Новые союзники США.

24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 24 Канал у Telegram –

Продавати роги, зрізані з живих тварин просить власник зоопарку в Південній Африці: причини.

Продавати роги, зрізані з живих тварин просить власник зоопарку в Південній Африці: причини.

Продати роги, щоби врятувати життя. Із таким закликом до влади Південної Африки звернувся власник найбільшого в країні приватного заповідника для носорогів. Бізнесмен просить дозволити йому продавати роги, зрізані з живих тварин. Каже - заповідник...

На росії студент розстріляв людей в університеті Пермі.

На росії студент розстріляв людей в університеті Пермі.

Озброївся автоматом і хаотично розстрілював тих, хто траплявся на шляху. 18-річний студент убив щонайменше шістьох людей, ще 24-ро поранені. Так розпочався ранок у Пермському державному університеті. Щоби врятуватися, деякі студенти забарикадували...