Розенко пояснив, коли підвищать найменші пенсії

АСН
Розенко пояснив, коли підвищать найменші пенсії

Розенко пояснив, коли підвищать найменші пенсії

Мінімальні пенсії в Україні будуть збільшені в міру детінізації заробітних плат і збільшення надходжень до Пенсійного фонду. Таку думку висловив віце-прем'єр Павло Розенко журналістам в Києві, передав кореспондент АСН. "Безумовно, всі ми хочемо підвищити пенсії.

Як тільки у нас буде з'являтися ще додатковий ресурс, ми відразу будемо направляти його іншим категоріям пенсіонерів", - зазначив експерт. За його словами, уряд хоче, перш за все, домогтися підвищення пенсій тим громадянам, які мають великий трудовий стаж, але через низьку зарплату тепер отримують мінімальну пенсію.

"Модель підвищення пенсійних виплат для них є - ми очікуємо тільки реальний ресурс. Як тільки він буде, ми відразу його реалізуємо", - додав міністр. При цьому він додав, що для цього необхідна детінізація заробітних плат, оскільки на сьогоднішній день 50% громадян отримує повністю або частково зарплату "в конверті".

У той же час за минулий рік кількість легальних робочих місць збільшилася на 100 тисяч, хоча, за різними оцінками, в тіні на сьогоднішній день зайнято від 2 до 5 млн осіб в Україні. Нагадаємо, уряд пропонуватиме подальше підвищення пенсій, якщо доходи до Пенсійного фонду будуть продовжувати рости.