Як правильно шукати нову роботу: поради рекрутерів

Зміна роботи - це завжди нові знайомства та досвід. Щоправда поспіхом звільнятися з попереднього місця і бігти у нову компанію теж не варто.

Перш ніж підписувати новий контракт, треба проаналізувати кілька питань, пише Work.ua.

Яким буде мій робочий день?

Задумайтесь про свій робочий графік. Поцікавтеся у потенційних роботодавців, коли починається і закінчується робочий день, чи потрібно працювати у вихідні.

Це та компанія, в якій я буду розвиватися?

Рекрутери радять у роботодавця одразу запитувати про можливості подальшого навчання та професійного зростання на робочому місці. У такий спосіб ви демонструєте не тільки зацікавленість у роботі, також розумієте, чого можете досягти.

Чи будуть мене влаштовувати цінності і робоча атмосфера в компанії?

Спробуйте дізнатися про те, що говорять про компанію інші люди. Водночас відгуки в інтернеті не завжди об'єктивні. Спробуйте поговорити з тими, хто працює в компанії.

Якою буде зарплата?

Про це варто питати на співбесіді. Водночас спочатку прогляньте на сайтах пошуку роботи, яку середню зарплату пропонують у вашій сфері. З іншого боку, інколи порівняно невеликі заробітки можуть бути компенсовані безкоштовними тренінгами, обідами, походами у спортзал.

Як добиратися до роботи?

Оцініть, скільки часу, грошей і нервів буде віднімати дорога до роботи. Дослідження свідчать,що люди, які багато часу проводять у дорозі, менш щасливі.

Торік у четвертому кварталі середня зарплата у робітничих сферах досягла 10 550 грн. Найвищу платили у транспортній галузі - 15 тис. грн.

Новини по темі

Українці отримали “захмарні платіжки” в чому причина та що робити.

Частина жителів Києва у лютому отримала платіжки, сума у яких вдвічі більша за січневу та навіть більша, ніж у січні 2019 року. При цьому, спостерігалося і збільшення, і зменшення опалювальної площі, а споживання в усіх випадках значно зросло, пов...

1

Уряд Гончарука забезпечить людей доступною іпотекою, це дасть поштовх економіці – експерт.

Доступні кредити на житло, над запуском яких працює уряд Гончарука, матимуть позитивний ефект для оживлення економіки. Після зниження відсотку за іпотеку до 10%, замість 18-25%, що існують зараз, Україна почне нормально розвиватися.Про це на сторі...

1

Долар і євро почали здорожчання. Курси валют Нацбанку на вівторок

Долар коштує майже 24 із половиною гривні.

1

Нафтогаз назвав ціну на газ для населення на лютий

У лютому оптова ціна на газ для населення, виробників тепла для населення та інших захищених споживачів становитиме 3,95 грн за кубометр (без ПДВ, націнки газзбутів та витрат на транспортування).

1

Суркіси намагаються відсудити у «Приватбанку» $ 300 млн через Печерський суд.

Пов'язані з Суркісами компанія звернулася до суду за роз'ясненням рішення.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie