Одеський депутат від БПП заперечує дачу хабара детективу НАБУ

АСН 2
Одеський депутат від БПП заперечує дачу хабара детективу НАБУ

Одеський депутат від БПП заперечує дачу хабара детективу НАБУ

Депутат обласної ради Одеси від партії БПП «Солідарність» Олег Бабенко заперечує повідомлення про те, що він пропонував хабар у розмірі 500 тисяч доларів слідчому Національного антикорупційного бюро України (НАБУ), і називає ці повідомлення провокацією. Про це Олег Бабенко написав на своїй сторінці у Facebook.

«Інформація, що з'явилася в деяких ЗМІ з подачі НАБУ про те, що я причетний до дачі хабара в розмірі 500 тисяч доларів за вирішення питань, пов'язаних з «Краяном», є вигадкою і провокацією. НАБУ необхідно або підтвердити звинувачення за допомогою аудіо - або відеодоказів, або вибачитися», - написав Олег Бабенко.

Також депутат написав, що вже найближчим часом повернеться до Києва і сам піде до Національного антикорупційного бюро.

Як раніше повідомляло видання Insider, депутату Одеської облради Олегу Бабенку, якому пред'явлено підозру в спробі дати хабар детективу НАБУ, вдалося втекти від спецназу, вистрибнувши у вікно. У п'ятницю, 12 січня, ГПУ і НАБУ повідомили депутату Олегу Бабенку і його спільникові про підозру в спробі в грудні минулого року дати хабар 500 тисяч доларів за зняття арешту з 185 мільйонів гривень, що знаходяться на рахунках фірми, що має відношення до депутата.