Аваков назвав умови легалізації канабісу

1

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков пояснив, що виступав і буде надалі виступати проти легалізації медичного канабісу, бо не розуміє, що саме пропонується узаконити. МВС дасть свою згоду лише після детального опрацювання проблеми.

Як повідомляє прес-служба МВС, Аваков пояснив, що питання легалізації канабісу повинне бути детально опрацьоване усіма відомствами та громадськістю.

Щодо питання медичного використання канабісу. У нас на цю тему немає ані законодавчого забезпечення, ані процедури, ані філософії. Минулий уряд обговорював його «з голосу», без жодного документа. Я проголосував проти, оскільки не зрозуміло що пропонується

— Арсен Аваков,

міністр внутрішніх справ

Аваков попередив, що якщо МОЗ знову підніме це питання, він відмовлятиме до тих пір, поки не буде напрацьований єдиний конструктивний підхід.

Це питання має обговорюватися професійно, за участі медиків, МВС, релігійних організацій. Для того, щоб розібратися, де є та червона лінія, за яку ми не можемо зайти, у тому числі з урахуванням взятих на себе Україною зобов’язань у рамках відповідних міжнародних договорів. І якщо ми в Уряді прийдемо до цього питання, має обговорюватися саме спільне бачення

— Арсен Аваков,

міністр внутрішніх справ

Нагадаємо, новопризначена голова МОЗ Зоряна Скалецька підтвердила інформацію про те, що питання легалізації канабісу раніше блокував міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. Сама вона не проти легалізації медичної марихуани.

Раніше 15 травня комітет Верховної Ради з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин прийняв рішення зареєструвати запропонований неурядовими організаціями законопроект про легалізацію медичного використання каннабіса.

Петиція на підтримку легалізації медичної марихуани в Україні набрала 25 тисяч підписів, тепер її повинна розглянути Верховна Рада. Документ, який набрав необхідні голоси серед українців за 42 дні, вимагає законодавчо врегулювати доступ пацієнтів до канабісу. Документ підтримали 20 громадських організацій. За доступ українців до медичного каннабісу висловилася в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун. Вона закликала приєднатися до петиції з вимогою легалізувати марихуану в наукових і медичних цілях.

А у жовтні в Києві пройшов марш за легалізацію марихуани, в акції взяли участь близько 400 активістів.

Автор: UA.NEWS

Новини по темі

Напрацювання щодо реінтеграції Донбасу і Криму можуть представити до кінця 2019 року.

Факти ICTV 1

До кінця 2019 року українцям планують представити напрацювання щодо реінтеграції окупованих територій Донбасу і Криму.

В НКРЗІ розповіли, коли на українських дорогах з’явиться 4G.

UA.NEWS 1

Міжнародні траси планують покрити зв’язком 4G за 30 місяців — до осені 2022 року. Це стосується як міжнародних, так і національних доріг. Про це розповів виданню LIGA.net глава Національної комісії з питань зв’язку та інформатизації Ол...

Опалювальний сезон по-українськи: як підготуватися до зими та зекономити.

Факти ICTV 1

Опалювальний сезон у Смілі знову опинився під питанням. Ті, хто справно платить, вимушені спонсорувати боржників. Але чи можна не від кого не залежати? Ще недавно у мешканців будинку одного з ....