Меркель і Путін зробили заяву щодо миротворців на Донбасі

Сегодня
Меркель і Путін зробили заяву щодо миротворців на Донбасі

Федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель заявляє, що потрібно продовжувати розмірковувати над розгортанням миротворчої місії ООН на Донбасі, щоб продовжити політичну частину Мінських угод. Про це вона сказала на спільній прес-конференції з президентом Росії Володимиром Путіним після переговорів у Сочі.

"На жаль, сьогодні вночі сталося серйозне порушення режиму припинення вогню, тому думку про місію ООН – нам потрібно продовжувати думати про неї, і ми узгоджуємо свої дії", – сказала Меркель.

Вона підкреслила, що глави МЗС повинні далі працювати, і це буде великим успіхом для стабілізації ситуації на Донбасі, "щоб проводилися політичні кроки по реалізації Мінська-2"..

Президент РФ Володимир Путін, в свою чергу, заявив, що російська влада займеться питанням миротворців.

"Доручили нашим зовнішньополітичним відомствам ще раз предметно опрацювати тему установи місії Організації Об'єднаних Націй зі сприяння охорони спостерігачів ОБСЄ на Донбасі", – сказав глава російської держави журналістам за підсумками переговорів з канцлером ФРН Ангелою Меркель, передає ТАСС.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко за підсумками переговорів з президентом Франції Еммануелем Макроном і канцлером ФРН Ангелою Меркель заявив, що Росія повинна перестати блокувати питання миротворців на Донбасі в Раді безпеки ООН і підтримати резолюцію, де була б імплементована "дорожня карта" з урахуванням Мінських угод.

За його словами, один з перших пунктів "Мінська" – встановлення безпеки в зоні бойових дій – неможливо виконати без миротворців.