ДТП для бідних?

Після бунту цілого ряду мереж АЗС уряд роз'яснило, що обмеження цін на бензин не стосується преміальних його сортів, а поширюється лише на "соціальні" (ніби як бензин для бідних).

Далі текст мовою оригіналу

Вспоминаю в этой связи стоматологические кооперативы самого конца 80-х и начала 90-х, а именно к этим временам мы скатываемся. Цены там были не ограничены, бесплатность на них не распространялась, а поскольку повысить качество собственно медицины было сложно, то разница в качестве достигалась в основном за счёт не столько его роста в кооперативах, сколько за счёт снижения при лечении в бесплатной поликлинике, где работали те же стоматологи на том же оборудовании, но демонстративно хуже, чтоб шли к ним же в кооператив.

По аналогии ожидаю сейчас резкого снижения качества так называемого социального бензина. Это не заплатившим больше сделают бензин лучше, это всем остальным, то есть громадному большинству, его сделают ещё хуже.

Между тем, возможное массовое снижение качества топлива чревато не только очевидным вредом для автомобиля. Когда автомобили заторможены, внезапно глохнут и резко двигаются с места, это пробки, это совсем иная частота ДТП, не говоря уже о том, что и дороги от такого лучше не становятся.

Причём все оплатившие даже бензин премиальный это тогда уже почувствуют тоже: пробки и ДТП не бывают только для их виновников, как нельзя именно часть машин перевести на левостороннее движение, а остальные оставить на правой стороне.

Качественное топливо это вклад не только в СВОЙ автомобиль, но ещё и в ОБЩУЮ беспробочность, а главное — в безопасность. Поэтому говорить о социальных сортах применительно к бензину это не просто безграмотность, а преступная глупость.

Это как туалет, который я имел счастье посетить в Казахстане в те же кооперативные времена: отдельные входы с разных сторон для мужчин и женщин, а внутри — общая дырка без перегородки...

Обозреватель

«Обозреватель» - найсвіжіші новини України та світу онлайн. Оперативно та цікаво про події в Україні та світі

https://www.obozrevatel.com/ukr/

Новини по темі
Бюджети Півночі

Бюджети Півночі

На що витрачає кошти влада Києва, Житомира, Рівного, Сум і Чернігова

Дзеркало Тижня

Лідери G7 схвалили план дій для підтримки держав із низьким або середнім рівнем добробуту.

Лідери G7 схвалили план дій для підтримки держав із низьким або середнім рівнем добробуту.

Лідери країн "Групи семи", які проводять саміт у британському графстві Корнуоллі, заявили про схвалення плану дій для підтримки держав із низьким або середнім рівнем добробуту.

Цензор.НЕТ

Як Порошенко викручувався після публікації  «плівок Медведчука» , Право на правду.

Як Порошенко викручувався після публікації «плівок Медведчука» , Право на правду.

Петро Порошенко таки прокоментував розслідування журналістів проєкту Bihus.Info. Для цього він навіть дав розгорнуте інтерв'ю, але не Денису Бігусу, і навіть не скликав заради цього пресконференцію. Читати на сайті:

1

Помста через Костіна: як обирають керівника САП, Право на гідність.

Помста через Костіна: як обирають керівника САП, Право на гідність.

Координовані Олегом Татаровим члени комісії збивають з конкурсу професійних та незалежних кандидатів. Проте їм не вдається протягнути потрібних владі кандидатів. Зокрема, з конкурсу вже вилетів Андрій Костін. Читати на сайті:

«ПТН-ПНХ»  та  «Слава Україні» : як львівська фан-зона шалено підтримувала збірну Бельгії у матчі Євро.

«ПТН-ПНХ» та «Слава Україні» : як львівська фан-зона шалено підтримувала збірну Бельгії у матчі Євро.

Несамовиті емоції у Львові. Збірна Росії зазнала нищівної поразки від бельгійців з рахунком 3-0. У фан-зоні львів’яни шалено підтримували збірну Бельгії. «Слава Україні!» З питань реклами: ntareklama@gmail.com Підписатися на наш канал

1

Бельгія принизила Росію в першому матчі Євро-2020

Бельгія принизила Росію в першому матчі Євро-2020

Збірна Бельгії та Росії зіграли перший матч на Євро-2020 в суботу, 12 червня. Переможцем матчу стала збірна Бельгії, яка доволі легко обіграла росіян. Читати на сайті: 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitt...

Все, що треба знати про відпочинок під час пандемії та куди летіти  безпечно українцям.

Все, що треба знати про відпочинок під час пандемії та куди летіти безпечно українцям.

Сезон відпусток стартував! Що треба знати про відпочинок під час пандемії, які країни уже відкрили свої кордони та куди летіти безпечно? А де плануєте відпочивати Ви цього літа? Дивитись випуск: З питань реклами: ntareklama@gmail.com Підписатися н...

Аборти і домагання. За дверима інтернату

Аборти і домагання. За дверима інтернату

У квітні в новинах ми чули про примусовий аборт неповнолітньої дівчини в інтернаті на Миколаївщині. Тоді правоохоронці порушили кримінальну справу через неналежне виконання обов’язків щодо охорони життя та здоров’я дітей. Дівчину відправила на реа...