Велика приватизація. Україна шукає інвесторів для державного майна - DW Ukrainian

Україна виставляє на продаж 500 об'єктів малої приватизації і понад 20 великих підприємств. Так уряд планує позбутися збиткових активів, поповнити бюджет на 12 мільярдів гривень і знизити рівень корупції. Яке майно, коли, кому, на яких умовах продаватимуть? DW дізнавалася. Дивіться ще:

Чому не реформується "Укрзалізниця"? https://youtu.be/4eYi33l3P6w
Зе Кабмін і корупція: чи вірять обіцянкам Олексія Гончарука антикорупціонери https://youtu.be/x89-lsf4mNQ
Боротьба проти корупції: Порошенко не зміг - Зеленський зможе? https://youtu.be/SqK12tL3cDc

Украина выставляет на продажу 500 обьектов малой приватизации и больше 20 больших госпредприятий. Украинское правительство рассчитывает избавиться от убыточных активов, пополнить бюджет на 12 миллиардов гривен и снизить уровень коррупции. Какое имущество, когда, кому, на каких условиях будут продавать? DW узнавала.

Готелі, заводи, курорти, вокзали, дороги та навіть острів Хортиця й Чорнобильска зона відчуження. Українська влада шукає охочих купити державне майно або принаймні вкласти гроші в великі інфраструктурні й комерційні проекти. "Україну повинна накрити лавина з інвестицій - як зовнішніх, так і внутрішніх", - заявив президент Володимир Зеленський.

Уряд України дозволив виставити на продаж понад 500 об’єктів так званої малої приватизації та більше 20 великих підприємств зі стартовою ціною понад 250 млн гривень. Електронні торги за об’єкти малої приватизації вже активно йдуть, а от великі активи продаватимуть не раніше осені.

У портфелі Фонду держмайна знаходиться 23 об'єкти великої приватизації. Процес, процедура виведення їх для інвестицій займає приблизно 9 місяців. Це вибір радника, це аудит, це маркетинг і потім аукціон.

Влада пропонує інвесторам ще й привілеї для ведення бізнесу. У Давосі президент Володимир Зеленський пообіцяв податкові канікули за мільйонні інвестиції і навіть цілодобову підтримку спеціальної інвестиційної няні.
------
Підписатися в один клік на #DWУкраїнською: http://bit.ly/DWsubscribe

Читайте новини України та світу -
на нашому сайті http://dw.com/ukrainian,
у Facebook http://fb.com/dw.ukrainian
та на Twitter: http://twitter.com/dw_ukrainian

Дивитися відео на каналі "DW (Ukrainian)"

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie