Рада ухвалила держбюджет-2018 в першому читанні

УНІАН 1
18:28, 14 листопада 2017
44

Верховна Рада прийняла в першому читанні проект держбюджету-2018 із низкою поправок.

Рада прийняла в першому читанні проект держбюджету-2018 / фото УНІАН

Верховна Рада України ухвалила за основу урядовий проект державного бюджету України на 2018 рік із низкою поправок згідно з висновком Комітету з питань бюджету.

Як передає кореспондент УНІАН, за ухвалила за основу відповідної постанови про затвердження висновку комітету до законопроекту №7000 проголосували 265, а в цілому - 260 народних депутатів при необхідному мінімумі в 226 голосів.

Читайте такожПарламент підтримав підвищення акцизів на сигарети в Україні

Представляючи законопроект, заступник міністра фінансів Сергій Марченко закликав підтримати рішення комітету, щоб продовжувати роботу над бюджетом. «Просимо підтримати висновок комітету в зазначеній редакції з тим, щоб ми, вже відстаючи від графіка, могли активно відпрацювати їх і далі рухатися по бюджетному процесу», - сказав він.

У свою чергу, заступник голови профільного парламентського комітету Сергій Мельник оголосив рішення Комітету рекомендувати парламенту ухвалити проект держбюджету-2018 за основу з низкою пропозицій комітету, викладених у висновку за результатами розгляду проекту. «Прошу поставити на голосування рішення комітету, за винятком пункту 1.11 бюджетних висновків», - сказав він.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter