Пий екологічно. Виробник Budweiser замовив 40 електровантажівок Tesla для доставки пива

Новое Время
Пий екологічно. Виробник Budweiser замовив 40 електровантажівок Tesla для доставки пива

Американський виробник пива зарезервував 40 електричних вантажівок Tesla Semi.

Компанія Anheuser-Busch, яка виробляє Budweiser, планує скоротити викиди вуглекислого газу від своїх авто на 30% до 2025 року, пише Mashable.

Вантажівки компанія отримає не раніше 2019 року, але вже зараз внесла депозит в 200 тисяч. Американський підрозділ Anheuser-Busch планує використовувати ці автомобілі для доставки замовлень оптовим клієнтам в радіусі 150-200 кілометрів від її пивоварних заводів. З огляду на те, що один Tesla Semi буде коштувати мінімум 150 тисяч доларів, вся партія обійдеться в шість мільйонів доларів.

Пивний гігант заявив, що ця угода стала частиною стратегії по використанню передових технологій, що знижують шкідливі впливи на навколишнє середовище, і підвищення ефективності бізнесу. До 2025 року операційний рівень викидів CO2 від автомобілів компанії повинен скоротитися на 30 відсотків.

Журналісти відзначають, що Semi - не єдині інноваційні вантажівки, до яких проявляє інтерес Anheuser-Busch. Концерн також співпрацює з компанією Nikola Motor, яка розробляє машини на водні, а крім цього - тестує безпілотники Otto і Uber Freight.

Раніше НВ повідомляло, що очолювана Маском американська компанія Tesla представила першу електровантажівку Tesla Semi Truck, здатну проїхати на одному заряді 800 км. Semi Truck має чотири незалежних електродвигуна на задніх осях для максимальної потужності і прискорення, а також зниження витрати енергії на 1 км шляху.

Зараз Tesla приймає попередні замовлення на вантажівки: бажаючим доведеться заплатити 20 тисяч доларів. На старті продажів буде доступна спецверсия Founders Series за 200 тисяч доларів. За неї зараз потрібна оплата повної вартості машини.