Шахтар і Манчестер Юнайтед вилетіли з Ліги Чемпіонів

Новое Время 2

У вівторок, 13 березня, відбулися заключні поєдинки 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Перший тайм гостьового матчу проти Роми Шахтар провів на дуже високому рівні, не дозволяючи римлянам нічого створювати біля своїх воріт. Гравці господарів часто потрапляли в офсайд, надійно страхував Андрій П'ятов.

Але на початку другого тайму секундна розслабленість Івана Ордеця зіграла свою роль - Джеко безперешкодно вийшов 1 на 1 з П'ятовим і катнув м'яч під ним. Шахтар кинувся відіграватися, але моменти давалися з великими труднощами.

На 79-й хвилині Джеко вдруге виходив на побачення з Пятовим, і Ордець вирішив схопити боснійця за футболку - червона картка, і Шахтарю вдесятьох потрібно забивати гол. Відзначився також Факундо Феррейра, штовхнувши болл-бо'я, за яким трохи пізніше навіть приїхала швидка.

Вдесятьох Шахтар затиснув Рому на її половині поля, регулярно створюючи гостроту. Найреальніший момент упустив Дентіньо на 94-й хвилині - він знаходився в двох метрах від порожніх воріт і просто не зміг дотягнутися до м'яча.

Прикра поразка викидає гірників з Ліги чемпіонів.

Рома - Шахтар 1:0 (перший матч 1:2) Гол: Джеко, 52

Рома: Аліссон - Флоренці, Манолас, Фасіо, Коларов - Де Россі, Стротман - Ундер (Жерсон, 65), Наінгголан, Перотті - Джеко (Ель Шаараві, 89)

Шахтар: П'ятов - Бутко, Ракицький, Ордець, Ісмаїлі - Степаненко (Патрік, 74), Фред - Марлос (Дентіньо, 82), Тайсон, Бернард - Феррейра

Вилучення: Ордець, 79

Манчестер Юнайтед також втратив путівку до 1/4 фіналу.

Севілья не виглядала хлопчиками для биття на Олд Траффорді, часом діючи навіть першим номером. Як результат, на 74-й хвилині вийшовший за дві хвилини до цього Венсан Бен Йеддер відкрив рахунок. Але і це не все, пройшло чотири хвилини і все той же Бен Йеддер зробив рахунок 0 2 після розіграшу з кутового.

Один гол Ромелу Лукаку відіграти все-таки зміг, але цього було замало, щоб повернутися в гру.

Манчестер Юнайтед - Севілья 1:2 (перший матч - 0:0) Голи: Лукаку, 84 - Бен Йеддер, 74, 78

Манчестер Юнайтед: Де Хеа - Валенсія (Мата, 77), Смоллінг, Байї, Янг - Феллаїні (Погба, 60), Матіч - Лингард (Мартіаль, 77), Санчес, Рашфорд - Лукаку

Севілья: Ріко - Меркадо, Кьяер, Ленгле, Ескудеро - Нзонзі, Банега - Сарабія, Васкес (Пісарро, 87), Корреа (Гайс, 89) - Мюріель (Бен Йеддер, 72)