Німеччина на Олімпійських іграх-2018 виграла естафету в санному спорті

ZIK

У південнокорейському Пхьончхані завершилася естафета в санному спорті – останній фінал в цьому виді спорту в програмі ХХІІІ зимових Олімпійських ігор-2018.

Збірна Німеччини з санного спорту виграла командну естафету / sportarena.com

У стартовому протоколі було 13 команд, а золоту нагороду прогнозовано здобули санкарі збірної Німеччини у складі одинаків Наталі Гайзенбергер і Йоханнеса Людвіга та двійки Тобіас Вендль / Тобіас Арльт.

Німці проїхали дистанцію (чоловічі одномісні та двомісні сани, а також жіночі одномісні) за 2 хвилини 24.517 секунди.

Друге місце посіла збірна Канади, відставання якої від чемпіонів склало 0.355 секунди. Австрійці відстали від переможця на 0.471 секунди і здобули бронзову нагороду.

Збірна України у складі Олени Шхумової, Антона Дукача, Олександра Оболончика / Романа Захарківа виступила провально – фінішувала з результатом 2 хвилини 31.003 секунди, відставши від німців на 6.486 сек. і посіла останнє 13-є місце. При цьому збірній Чехії, яка посіла 12-е місце, ми програли, як по міркам санного спорту, також чимало – 3.942 секунди.

Олена Шхумова допустила грубу помилку, Олександр Оболончик і Роман Захарків також показали найгірший результат, а непоганий заїзд вдався тільки Антону Дукачу. Та цього виявилося відверто замало, аби у підсумковому протоколі не посісти останній рядок.