У Запорізькій області російський нелегал напав з ножем на працівників СБУ та ДМС

ZAXID.NET 2

У Запорізькій області громадянин Росії напав з ножем на співробітників Служби безпеки та міграційної служби. Про це йдеться у повідомленні на сайті Державної міграційної служби.

Росіянина затримали співробітники обласних управлінь СБУ та ДМС під час спроби укласти договір з одним з приватних підприємців на проведення дизайнерських робіт. Чоловік за фахом є архітектором-дизайнером.

Повідомляється, що стосовно затриманого районний суд Запоріжжя в лютому 2017 року ухвалив рішення про примусове видворення за межі України.

«Після ухвалення рішення про примусове видворення російський нелегальний мігрант майже рік переховувався від працівників УДМС та УСБУ. Російський архітектор-нелегал був затриманий з метою супроводження до пункту перетину державного кордону України для виконання рішення про примусове видворення. Під час затримання громадянин РФ намагався втекти та скоїв напад з ножем на працівників СБУ та ДМС», – йдеться в повідомленні.

Правоохоронцям вдалося припинити агресивні дії росіянина, його затримали і доставили до пункту пропуску через держкордон України. Зараз йому заборонений в'їзд в Україну до 2023 року.

Як інформував ZAXID.NET, раніше Міграційна служба втретє відмовила у громадянстві росіянці, яка воювала за Україну.