Порошенко подякував Меркель за безвізовий режим та наголосив, що не бачить альтернативи «Мінським угодам»

ВГОЛОС 1

Петро Порошенко подякував німецькому канцлеру Ангелі Меркель за впровадження безвізового режиму між ЄС і Україною та наголосив, що не бачить альтернативи «Мінський угодам».

Про це він заявив під час спільної прес-конференції з канцлером Німеччини Ангела Меркель, передає кореспондент Вголосу.

«Безвізовий режим - це остаточний вихід України з радянської системи та повернення до Європи. Це визнання тих змін, які відбулись в Україні. Значна частина нашої розмови буде присвячена підвищення імплементації Росією Мінських угод, відведення важкої техніки, звільненню українських заручників», - сказав Порошенко.

Також президент України поскаржився на дії Росії та наголосив, що не бачить альтернативи «Мінським угодам».

«Російський уряд розповсюдив «рубльову зону» по окупованій території України. Ми маємо рішуче діяти, щоб повернути Мінський процес у правильне русло. Ми не бачимо жодної альтернативи цим угодам. Ми дуже розраховуємо, що цивілізований світ і надалі підтримуватиме Україну. Щодо реформ в країні, то ми за три роки зробили значно більше, ніж було зроблено за 23 роки незалежності», - заявив Порошенко.

Як писав Вголос, канцлер Німеччини Ангела Меркель сьогодні, 20 травня, обговорить з Петром Порошенком про виконання Мінських угод та про її розмову з Еммануелем Макроном.