"Суд" в окупованому Криму продовжив арешт "кримському диверсанту" Панову

Тиждень 1

У вівторок, 17 квітня, у Сімферополі «Верховний суд Криму» відхилив апеляційну скаргу на продовження арешту фігуранту справи «українських диверсантів» Євгену Панову. Про це повідомляє Крим.Реалії.

Зазначається, що засідання відбулося в закритому режимі, а рішення приймалося колегією суддів.

Адвокат засудженого Сергій Легостов повідомив, що Панов залишиться в ізоляторі до 26 вересня.

Відомо, що 16 квітня «суд» перейшов до розгляду справи "українського диверсанта" Панова по суті.

Як повідомлялось, Міністерство закордонних справ України висловило протест Росії через продовження арешту фігуранту "справи українських диверсантів" Євгену Панову.

Зазначалося, що підконтрольний Кремлю Верховний суд Криму 4 квітня продовжив арешт Панову ще на 6 місяців. Крім того, перше засідання по суті було заплановано на 16 квітня.

Нагадаємо, ФСБ Росії у серпні 2016 року заявила, що запобігла терористичному акту в Криму, який, за даними спецслужби, був організований українською розвідкою. У цій справі затримали Євгена Панова та Андрія Захтея. У Генштабі Збройних сил України назвали такі заяви російської сторони провокацією.

Захтей подав заяву в Слідчий комітет РФ щодо жорстоких тортур з боку працівників ФСБ. Раніше координатор Кримської правозахисної групи Ольга Скрипник заявила, що свідчення ФСБ щодо своєї диверсійної діяльності в Криму Панов дав під тортурами. У липні російський "Коммерсант" із посиланням на адвоката Алєксандра Попкова повідомив, що Захтей уклав угоду зі слідством.