Астрологи назвали найбільш «отруйні» любовні союзи знаків Зодіаку.

Навіть у стосунках між двома людьми, які кохають один одного, іноді з'являється тріщина, і це трапляється через те, що вони просто не підходять один одному.

Які знаки Зодіаку несумісні в любовних стосунках / pixabay.com

Які знаки Зодіаку несумісні в любовних стосунках / pixabay.com

Астрологи запевняють, що є знаки Зодіаку, поєднання яких може бути досить токсичним.

Зверніть увагу на ці 6 комбінацій, радить SlovoFraza.

Лев і Рак

Зустріч цих знаків навряд чи може закінчитися чимось хорошим. У той час як Раки очікують, що їхній зв'язок з партнером виявиться глибоким і душевним, Лев перебуває у владі постійної невпевненості, яка руйнує його любовний настрій. Крайня емоційна варіативність Лева – моментальний перехід від турботи до зайвої критичності – відлякує партнера. Раки, будучи людьми м'якими, беруть все близько до серця, а спалахи гніву, які вони використовують як захисний механізм, що зводять нанівець стосунки.

Читайте такожНа чотири знаки Зодіаку скоро чекає казкове кохання - гороскоп

Козеріг і Водолій

Козеріг і Водолій відомі своєю рішучістю, і саме ця риса притягує їх один до одного (а також розводить по різні сторони). У той час як Козероги готові вкладати себе в любовний союз, Водолії керують стосунками як практики. Така диспозиція перетворює Водолія на домінантну сторону стосунків, а Козерога – на залежну, якій доводиться весь час доводити свою цінність. Зрештою, їхній рішучий намір виправити один одного за допомогою стусанів або стає причиною жорстокої сварки, або причиною відходу одного з партнерів, у якого просто не витримують нерви.

Діва і Близнюки

Ви або проживаєте життя у мріях, або займаючись практичними справами. Саме тому довго співіснувати поруч ці два кардинально відмінні світогляди не зможуть. У той час як Близнюки є натурою мрійливою, Діви емоційно відсторонені персони, намагаються знайти практичні шляхи рішення для будь-яких питань. Їхні стосунки не мають шансів на успіх, бо Діви у важкі часи можуть просто піти, залишивши Близнюків з розбитим серцем. Простіше кажучи, Дівам набридає, що Близнюки воліють ховатися від проблем в коконі своїх фантазій, в той час як вони працюють над тим, щоб діяти практично.

Терези і Тілець

Вони подібні до дзеркал; представники цих знаків дуже схожі, вони мають навіть якийсь телепатичний зв'язок. Обидва не просто люблять, а обожнюють один одного, тому навіть думка про розлуку здається їм нестерпною. Спочатку ці знаки насолоджуються стосунками, але пізніше вони починають просто задихатися. Впертість і відчайдушне бажання Терезів весь час мати рацію забивають останній цвях в кришку труни їхніх стосунків. Вони добре знають і розуміють один одного, але просто не в змозі задовольнити всі вимоги, які обидва висувають у цьому союзі.

Скорпіон і Риби

Це смертельна комбінація, бо обидва знаки вирізняються надзвичайною емоційністю і підозріливістю. Коли справа доходить до вираження кохання, Скорпіони впадають у нерозсудливість. Вогонь пристрасті з часом спалює все, залишаючи купку попелу, яку можна тільки оплакувати. Риби живуть у своєму космічному світі, а підозріливий Скорпіон постійно душить, поступово руйнуючи кохання та довіру.

Стрілець і Рак

Ці два знаки Зодіаку не те, що вступати у стосунки, навіть близько не повинні підходити один до одного. У той час як Раки не можуть дати однозначну відповідь, Стрільці, які виступають як претенденти на руку і серце, буквально вибухають зсередини від нетерпіння. Стрільці прагнуть обігнати саме життя, в той час як Раки, наскільки б сильно не змінювався світ навколо них, зберігають спокій. Стрільці більше цінують "близький зв'язок", а Раки мріють про встановлення глибокого емоційного контакту; і ця незбалансованість врешті-решт призводить до розірвання стосунків.

Новини по темі

На чотири знаки Зодіаку чекає казкове везіння в кінці літа - Глоба.

Kозерог ніколи не покладається на удачу, тому що звик з усіма проблемами справлятися самостійно.

1

Астрологи назвали знаки Зодіаку, яким значно пощастить найближчим часом.

Близнюки останнім часом страждали від проблем, але незабаром ситуація зміниться на краще.

1

Стало відомо, наскільки ревнивий кожен знак Зодіаку.

Ревнощі можуть руйнувати стосунки.

1

Гороскоп на четвер, 6 серпня: що завтра чекає на Тельців, Дів, Риб та інші знаки Зодіаку.

Завтра на більшість знаків Зодіаку чекає сприятливий день.

1

Астрологи назвали знаки Зодіаку, на яких в серпні чекає біла смуга.

Гороскоп обіцяє знаку зодіаку Tілець чудове завершення літа, тому що саме останній місяць виявиться для вас максимально сприятливим, успішним і проривним.

2

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie