Коломойський про вибори президента: Буду підтримувати будь-якого гідного кандидата, крім Порошенка. Тимошенко – вже сьогодні фаворит перегнів

Гордон
Коломойський про вибори президента: Буду підтримувати будь-якого гідного кандидата, крім Порошенка. Тимошенко – вже сьогодні фаворит перегнів

Бізнесмен Ігор Коломойський заявив в інтерв'ю "Радіо Свобода", опублікованому 17 квітня, що на виборах президента України у 2019 році підтримає будь-якого кандидата, крім чинного глави держави Петра Порошенка.

"Будь-якого гідного кандидата, крім Порошенка", – сказав бізнесмен, відповідаючи на відповідне запитання.

Він додав, що поки у нього немає жодних домовленостей із майбутніми кандидатами. "А я і кандидатів поки не бачив. Ну, крім одного відомого", – продовжив бізнесмен.

Він уточнив, що говорить про лідера парламентської фракції "Батьківщина" Юлію Тимошенко. "Тимошенко. Я вважаю, що це фаворит президентських перегонів уже сьогодні", – додав Коломойський.

"У вас є якісь домовленості про підтримку Тимошенко на виборах?" – запитав журналіст. "Ні, ніяких узагалі. Ніяких переговорів не вів", – сказав Коломойський. Він заявив, що не зустрічався з Тимошенко у Тель-Авіві в Ізраїлі, про що повідомляли ЗМІ.

Бізнесмен також розповів, що вечеряв у Женеві з екс-главою Адміністрації Президента Борисом Ложкіним і колишнім співвласником "ПриватБанку" Геннадієм Боголюбовим у березні 2018 року.

"Звичайно, говорили про українські реалії. Про політику говорили, про перспективи, про те, що Петро Олексійович ніколи не буде президентом... От і все. Ложкін уже приватна особа, ніде не працює, займається своїм бізнесом. Він уже пішов із Адміністрації Президента, нікому нічим не зобов'язаний. Це не була зустріч бізнесменів, які їздять у відрядження в Україні та відвідують Україну, а українців, що живуть у Женеві, з українцем, який приїхав із "Великої землі", – додав Коломойський.

Президентські вибори в Україні мають відбутися у 2019 році.

Центр соціальних досліджень "Софія" презентував результати березневого опитування, відповідно до якого найбільше голосів набрали б голова "Батьківщини" Юлія Тимошенко, чинний глава держави Петро Порошенко і співголова парламентської фракції Опозиційного блоку Юрій Бойко.