В Ірані розблокували Telegram

Сегодня 1
В Ірані розблокували Telegram

Влада Ірану надала повний доступ на території країни до месенджера Telegram, передає в неділю іранське агентство ІРНА з посиланням на власні джерела.

"Джерела повідомили, що блокування (низки каналів в Telegram. – ІФ) було знято, і наразі користувачі мають до них доступ", – йдеться в повідомленні.

Наприкінці грудня іранські власті заблокували Telegram, а також сервіс з обміну фотографіями Instagram.

Таке рішення було прийнято Вищою радою безпеки Ірану для підтримки громадського порядку після того, як в низці великих іранських міст відбулися акції протесту в зв'язку з економічною ситуацією в країні.

Як відомо, президент США Дональд Трамп попередив в п'ятницю, що його країна вийде з угоди щодо іранського атома, якщо європейські партнери Вашингтона не допоможуть у ліквідації істотних недоліків цього документа.

Раніше повідомлялося, що президент США Дональд Трамп погодився продовжити призупинення санкцій проти Ірану в рамках угоди щодо атома, укладеного Тегераном з "шісткою" міжнародних посередників. Таким чином, припинення санкцій буде продовжене на 120 днів.

Нагадаємо, через погрози з боку США Іранський корпус вартових ісламської революції заявив, що розвиток ракетної програми Ірану буде прискорено.