Зеленський пропонує законодавчо врегулювати «стандарти новин».

Президент України Володимир Зеленський вважає за необхідне «врегулювання діяльності медіа в Україні». В указі глави держави №837/2019 «Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави», оприлюдненому 9 листопада, йдеться про розробку «положення щодо вимог та стандартів новин, механізмів запобігання розповсюдженню недостовірної, викривленої інформації».

Зеленський постановив, що Кабінет міністрів України має вжити заходів «у сфері культури, молоді, спорту та інформаційної політики». Згідно з документом, до 31 грудня 2019 року уряд має розробити та внести на розгляд Верховної Ради України законопроєкти, в яких міститимуться «положення щодо вимог та стандартів новин».

Законопроєкти, серед іншого, мають «передбачити посилення відповідальності за порушення законодавства про інформацію», вказано в підписаному Зеленським документі.

У жовтні акторка «Кварталу 95» Олена Кравець розповіла, що президент України Володимир Зеленський вичитує жарти, які сценаристи його колишнього шоу пишуть про главу держави та його дружину.

Новини по темі

Активісти зафіксували незаконне стеження за музеєм Гончара.

За Музеєм Гончара стежать невідомі особи, які брали участь у силовому захопленні музею позавчора.

Комітет рекомендував Раді прийняти законопроект про соцзахист населення під час карантину.

Поки документ рекомендували прийняти за основу.

Оборонка і космос: РНБО анонсує наймасштабнішу за 10 років реформу.

В уряді створять профільне міністерство, яке відповідатиме за військово-промислову політику. Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов.Данілов заявив про спільну позицію РНБО та Офісу президента щодо реформування о...

1

«Не можливість для бездітних, а заробляння грошей» — Кулеба порівняв сурогатне материнство з торгівлею дітьми (фото).

"Реклама СМ не говорить нам про те, хто насправді ховається за красивим рекламним буклетом". (фото)

Програма нинішнього Кабміну - це есе, твір поганого школяра на довільну тему. «Голосу» Рахманін.

Програма нового уряду, яку розкритикували в комітетах Ради, не відповідає багатьом критеріям і є дуже абстрактною.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie