У Львові напрацьовують концепцію першої Муніципальної галереї.

Місто розпочало роботу над проектом Муніципальної галереї на вулиці Стефаника, 11. З 21 жовтня 2019 року була затверджена робоча група експертів та культурних діячів для підготовки концепції нового простору, яка вже активно працює над проектом. Про це інформує прес-служба ЛМР.

Процес напрацювання концепції передбачає кілька відкритих публічних зустрічей із представниками мистецьких кіл, громадою, активістами, які запрошуються до активної участі в обговоренні ідей для Муніципальної галереї. Місія нового простору — репрезентувати альтернативну культуру та нові жанри сучасного мистецтва, стати точкою інтелектуальної зарядки та нетворкінгу в сфері культури, місцем можливостей для творчої самореалізації та міждисциплінарних колаборацій.

Учасниками робочої групи стали:

  • Павло Гудімов — куратор, засновник Арт-Центру «Я галерея»;
  • Василь Косів — доктор мистецтвознавства, доцент кафедри графічного дизайну Львівської національної академії мистецтв;
  • Богдан Шумилович — культуролог, дослідник, керівник «Міського медіа архіву» в Центрі міської історії;
  • Роксоляна Мицько — координаторка культурних проектів, фестивалів, концертів;
  • Андрій Хір — архітектор, художник, дизайнер;
  • Олег Сусленко — художник, викладач кафедри дизайну Львівської національної академії мистецтв;
  • Наталія Гераймович — архітекторка, культурна менеджерка;
  • Олександра Онишкевич — в.о. директора Міського палацу культури ім. Г. Хоткевича.

Керівник робочої групи — заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко, заступник — директор департаменту розвитку, в.о. начальника управління культури Наталія Бунда, секретар — головний спеціаліст відділу менеджменту закладів культури Анастасія Нечипоренко.

Робоча група покликана напрацювати концепцію функціонування нового простору на культурній мапі Львова. На двох зустрічах учасники дійшли згоди щодо потреби формування єдиної візії для цілого кластеру нових міських просторів, орієнтованих у своїй діяльності на розвиток сучасного мистецтва (Стефаника, 11, площа Ринок, 42 і площа Ринок, 21).

Специфіка Муніципальної галереї детермінована вдалим розташуванням та технічними параметрами приміщення. В оточенні Наукової бібліотеки ім. В. Стефаника, Картинної галереї ім. Б. Возницького, Lem Station та Urban бібліотеки Муніципальна галерея стане осердям цілого кварталу з культурним вектором діяльності.

Новини по темі

120% свого часу я займаюся модою

Відомий дизайнер Адріан Бортотто працює у сфері дизайну більше 10 років в різних будинках моди. Наприклад, Lacostе. Сьогодні він продовжує свою кар'єру в Dior. Адріан приїхав в Україну, щоб поділитися досвідом роботи з топовими будинками моди, а т...

1

Серіал «Володар перстнів» продовжили на другий сезон ще до прем’єри.

Amazon Studios продовжила серіал «Володар перснів», приквел трилогії, на другий сезон. При цьому перший сезон все ще знаходиться на стадії препродакшну. Повний акторський склад серіалу досі не затверджено, повідомляє Variety з посиланням на джерел...

2

Disney опублікувала графік основних прем'єр до 2023 року.

У 2020 році можна буде побачити "Чорну вдову" і "Вічних".

2

Оцінив касовий хіт. Дональд Трамп організував в Білому домі показ Джокера

Президент США Дональд Трамп прийняв у Білому домі показ фільму Джокер з Хоакіном Феніксом в головній ролі.

1

Мадридський must-visit. Google присвятив дудл 200-річчю заснування музею Прадо

У вівторок, 19 листопада, виповнюється 200 років з дня заснування музею Прадо в Мадриді - одного з найбільших музеїв європейського образотворчого мистецтва.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie