Велика Британія готова голосувати щодо заключної угоди з ЄС про вихід із спільноти

ВГОЛОС

Парламент Великої Британії проведе голосування щодо заключної угоди з Євросоюзом про вихід із спільноти. Про це заявив британський міністр з питань Brexit Девід Девіс

Повідомляє 112 Україна з посиланням на BBC.

Девіс зазначив, що умови виходу Британії, включаючи будь-які перехідні угоди та угоду про права громадян, мають стати законом через ухвалення нового законодавства.

Міністр додав, що депутати зможуть відхилити або внести поправки до законодавства, заявивши, що "ця угода буде виконуватися лише за умови, якщо парламент схвалить це рішення".

Таким чином, заключна угода не буде частиною законопроекту про вихід з ЄС (EU Withdrawal Bill), який перетворює існуюче законодавство ЄС у законодавство Великої Британії.

Нагадаємо, у Великій Британії назвали точну дату виходу країни з Євросоюзу. Це має відбутися 29 березня 2019 року, що буде закріплено в законодавстві.

Раніше повідомлялося, що Велика Британія пропонує Брюсселю створити "тимчасовий митний союз" після того, як країна покине ЄС у березні 2019 року.

Варто зазначити, що хоча офіційний вихід Великої Британії зі складу ЄС заплановано на 29 березня 2019 року, країні певний час ще доведеться нести фінансовий тягар через низку довгострокових програм, у яких вона зобов'язалася брати участь раніше.