Telegram відклав запуск власної криптовалюти

Telegram Group відклала запуск власної криптовалюта через тимчасової заборони на продаж токенов в США. Його ввели після подачі позову в суд Комісією з цінних паперів і бірж.

У Telegram попередили інвесторів, які брали участь в ICO, що вони зможуть повернути лише 77% вкладених коштів, якщо не погодяться відкласти запуск токенов на шість місяців, повідомляє «Інтерфакс».

Компанія залучила $1,7 млрд в рамках первинного розміщення токенів (ICO) в 2018 році на створення криптовалюти Gram та відповідної блокчейн-інфраструктури. Telegram обіцяла надати інвесторам доступ до токені не пізніше 31 жовтня, однак Комісія з цінних паперів і бірж зажадала в суді призупинити ICO, яке вона вважала незаконним.

Якщо інвестори не погодяться відкласти запуск токенов до 30 квітня, чинні угоди з ними будуть припинені, а Telegram відшкодує їм в цілому близько $1,3 млрд, йдеться в листі засновника Telegram Павла Дурова інвесторам, який потрапив у розпорядження Bloomberg. У листі наголошується, що компанія працює над тим, щоб усунути побоювання SEC.

Раніше повідомлялося, що компанії TON Issuer і Telegram Group братів Павла та Миколи Дурова повідомили про залучення 850 млн доларів на другому етапі ICO (первинне розміщення токенів). Згідно з документами компаній, ці кошти підуть на розвиток месенджера Telegram і блокчейн-платформи TON.

Крім того, соцмережі Facebook, Telegram і Signal планують протягом наступного року створити нові криптовалюти, які мають дозволити користувачам надсилати гроші через месенджери.

Автор: UA.NEWS

Фото: РБК

Новини по темі

Роботи стануть розумними перед страхом смерті

У сучасному світі роботи відчувають не більше почуттів, ніж камінь, занурений в новокаїн.

Land Rover розробляє найкрасивіший кросовер

Компанія Jaguar Land Rover планує розробити і випустити на ринок абсолютно новий кросовер Range Rover Crossover, який стане самим розкішним і красивим в своєму сегменті автомобільного ринку. У продажу він з'явиться в 2021 році.

2

В Україні почав роботу проект «Ліс у смартфоні»

В Україні стартував пілотний онлайн-проект «Ліс у смартфоні». У нього вже внесли дані шести областей по рубці лісу і деревині. Про це повідомила прес-служба Кабміну. У реєстрі «Ліс у смартфоні» на 11 листопада опублікована інформація про 40,6 тися...

1

Мозок хлопчиків і дівчаток однаково справляється з математичними завданнями – вчені.

Схильність до математики виявилася не пов'язана з біологічними особливостями.

Поліція для перевірки прав не повинна доводити законність зупинки автомобіля - суд.

Верховний суд України у своєму рішенні від 25 вересня прийшов до висновку, що інспектор поліції для перевірки посвідчення водія не зобов'язаний доводити законність зупинки автомобіля.

5 1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie