В який термін банк має виконати доручення клієнта

Банк зобов’язаний виконати доручення клієнта на сплату податків в день його надходження.

Про це повідомляє ДПС в Івано-Франківській області.

В який термін банк має виконати доручення клієнта:

  • банк зобов’язаний виконати доручення клієнта, що міститься в розрахунковому документі, який надійшов протягом операційного часу банку, в день його надходження;
  • у разі надходження розрахункового документа клієнта після закінчення операційного часу банк зобов’язаний виконати доручення клієнта не пізніше наступного робочого дня.

“Також, з метою створення сприятливих умов для платників податків з 03.08.2020 учасник системи електронних платежів Національного банку України Державна казначейська служба України ЕАП (код банку 899998) працює в режимі 23/7”, – повідомляють у ДПС .

Це означає , що дата банківського дня в СЕП у робочі дні за п’ятиденного робочого тижня відповідатиме календарній даті, а у вихідні дні, святкові та неробочі дні, визначені законодавством України – календарній даті першого робочого (операційного) дня після них.

“Дані про надходження податків, зборів, інших платежів до бюджету через СЕП відображаються в інтегрованій картці платника і в реєстрі надходжень та повернень контролюючим органом за місцем його знаходження на податковому обліку у день отримання від органів Казначейства відомостей про зарахування та повернення надміру сплачених платежів у вигляді електронного реєстру розрахункових документів”, – додають податківці.

Довідка Finance.ua:

  • Система електронних платежів Національного банку України перейшла на розширений регламент роботи з 3 серпня 2020 року.
  • Учасники СЕП зможуть здійснювати міжбанківський переказ коштів через платіжну систему з 01:00 до 24:00.

Читайте важливі новини та поради, які стануть в пригоді для вашого гаманця, в телеграм-каналі Finance_ukr 🤫

Новини по темі

На Донбасі поранений один російський окупант

Втрата небойова.

Борги при розлученні: кому виплачувати

Під час розлучення перед колишнім чоловіком і дружиною деколи може постати питання не лише про поділ майна, але й про борги.

2

Зеленський 24 вересня відвідає Словаччину.

Президент України Володимир Зеленський 24 вересня відвідає з робочим візитом Словацьку Республіку

2

Зеленський найближчим часом відвідає Словаччину: стали відомі дата та мета візиту.

Офіційний візит до Братислави заплановано на 24 вересня.

1

В Україні заборгованість із зарплати за рік зросла майже на чверть - Денісова.

В Україні станом на серпень 2020 року загальна заборгованість із виплати заробітної плати сягає 3,4 млрд гривень. Вона зросла майже на 24% за рік.

1

Зеленський щирий у бажанні досягти миру на Донбасі. ЄС Маасікас.

Президент Володимир Зеленський справді намагається домогтися миру на Донбасі. Але на кроки, зроблені Зеленським, Росія має відповідати взаємністю.

4

Безвіз під загрозою: ЄС уважно спостерігає за ситуацією з НАБУ і САП.

Безвізовий режим України з ЄС і міжнародна підтримка залежать у тому числі від того, наскільки прозоро працюватиме конкурсна комісія з відбору глави Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та ситуації з Національним антикорупційним бюро.Днями ...

3

Донбаський шанс для ООН

Якщо дійсно дискусія щодо місії ООН отримає нове дихання, важливо відзначити декілька принципових моментів

3

Макрон зробив заяву щодо прогресу «нормандського формату» .

Президент Франції Еммануель Макрон упевнений, що "нормандський формат" досягнув прогресу.Про це французький лідер сказав під час дебатів у вигляді відеоконференції на 75-й сесії Генеральної асамблеї ООН, передає "Укрінформ"."У континентальній Євро...

3

Підозрювану у сепаратизмі Штепу зареєстрували кандидатом в мери Слов'янська.

Підозрювана в сепаратизмі ексмер Слов'янська Неля Штепа зареєстрована кандидатом на посаду голови Слов'янської ОТГ.Слов'янська виборча територіальна комісія зареєструвала Штепу як кандидата на пост мера Слов'янська від "Партії миру і розвитку". Пр...

2

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie